Cene → Slatkiši i žitarice → TORTINA 450G JAGODA VINCINNI

TORTINA 450G JAGODA VINCINNI
Pakovanje 450 g 9 prodavnica Barkod 5310115000303
199,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Zaječar, Bor, Bukovče, Jabukovac, Samarinovac, Štubik
444,42 din/kg
Najskuplje je 406,00 din, +103% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije16 prodavnica: 199,90 - 319,99 din · Negotin, Zaječar, Bor, Bukovče, Jabukovac, Samarinovac, Štubik199,99 din444,42 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7199,90 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb199,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15199,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2199,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb199,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36199,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6199,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb199,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33319,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5319,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26319,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10319,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb319,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68319,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99319,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296319,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula299,99 din666,64 din/kg+100,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta319,99 din711,09 din/kg+120,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd354,00 din786,67 din/kg+154,01 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta355,00 din788,89 din/kg+155,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta365,00 din811,11 din/kg+165,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta369,99 din822,20 din/kg+170,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta375,60 din834,67 din/kg+175,61 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu406,00 din902,22 din/kg+206,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 299,99 | 355,00 |
| 16.09.2026. | 299,99 | 355,00 |
| 01.09.2026. | 259,99 | 355,00 |
Promene cene
- Aleksandrović 27.09. 319,99 → 199,99 din -38%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TORTINA 450G JAGODAAleksandrović
- TORTINA JAGODA 450gr VINCINNICash & Carry Plus
- TORTINA VINCCINI 450G JAGODAČutura
- TORTINA 450GR JAGODA KPEuro Ša M
- Tortina Jagoda Vincinni 450 gMetalac Market
- TORTINA PREL.JAGODA 450GR VINCINIPrima
- Vincinni tortina jagoda 450gŠumadija Market
- TORTINA JAGODA 450G KOZMETIK PLUSTekijanka
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Tortina 0200 kakao Vincinni 12
- Aleksandrović129,99
- Sunce (Qvattro)132,99
- Cash & Carry Plus149,99
+11 prodavnica649,95 din/kg
Tortina 0200 jagoda Vincinni 12
- Aleksandrović129,99
- Sunce (Qvattro)132,99
- Cash & Carry Plus149,99
+10 prodavnica649,95 din/kg
TORTINA 450G COKOLADA VINCINNI
- Metalac Market299,00
- Aleksandrović299,99
- Cash & Carry Plus300,00
+6 prodavnica664,44 din/kg
TORTINA 8/1 MLECNA 200g
- Aleksandrović129,99
- Sunce (Qvattro)132,99
- Cash & Carry Plus149,99
+6 prodavnica649,95 din/kg
TORTINA 450G VANILA VINCINNI
- Cash & Carry Plus289,99
- Aleksandrović299,99
- Euro Ša M350,00
+3 prodavnice644,42 din/kg
TORTINA KAJSIJA 200g VINCINI
- Aleksandrović129,99
- Cash & Carry Plus149,99
- Euro Ša M187,00
+3 prodavnice649,95 din/kg
TORTINA 450G BRUSNICA VINCINNI
- Aleksandrović199,90
- Cash & Carry Plus289,99
- Šumadija Market316,00
+2 prodavnice444,22 din/kgTORTINA 30g JAGODA VINCINI
- Aleksandrović17,90
- Euro Ša M29,00
- Trlić32,99
596,67 din/kg
