Cene → Slatkiši i žitarice → TORTINA 450G COKOLADA VINCINNI

TORTINA 450G COKOLADA VINCINNI
Pakovanje 450 g 9 prodavnica Barkod 5310115000297
299,00 din
najjeftinije u prodavnici Metalac Market
664,44 din/kg
Najskuplje je 406,00 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
299,00 din664,44 din/kg
-
Aleksandrović17 prodavnica: 199,90 - 319,99 din · Negotin, Zaječar, Bor, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik299,99 din666,64 din/kg+0,99 din
adrese radnji ▾
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6199,90 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb199,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7199,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15199,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2199,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb199,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25199,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb199,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36299,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33319,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5319,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26319,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10319,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb319,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68319,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99319,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296319,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula300,00 din666,67 din/kg+1,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta349,99 din777,76 din/kg+50,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd354,00 din786,67 din/kg+55,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta365,00 din811,11 din/kg+66,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta375,60 din834,67 din/kg+76,60 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta389,00 din864,44 din/kg+90,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu406,00 din902,22 din/kg+107,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 294,40 | 352,00 |
| 01.09.2026. | 294,40 | 352,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TORTINA 450G COKOLADAAleksandrović
- TORTICE TORTINA COKOLADA VINCINNI 450GAroma
- TORTINA COKOLADA 450gr VINCINNICash & Carry Plus
- TORTINA 450GR COKOLADA KPEuro Ša M
- Tortina Čokolada -kozmetik Plus 450 gMetalac Market
- TORTINA PRELIVENA COKOL.450GR VINCINIPrima
- Vincinni tortina cokolada 450gŠumadija Market
- TORTINA ČOKOLADA 450G KOZMETIK PLUSTekijanka
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−33 % po kgTORTINA 450G BRUSNICA VINCINNI
- Aleksandrović199,90
- Cash & Carry Plus289,99
- Šumadija Market316,00
+2 prodavnice444,22 din/kg
−33 % po kgTORTINA 450G JAGODA VINCINNI
- Aleksandrović199,99
- Cash & Carry Plus299,99
- Čutura319,99
+7 prodavnica444,42 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Tortina 0200 kakao Vincinni 12
- Aleksandrović129,99
- Sunce (Qvattro)132,99
- Cash & Carry Plus149,99
+11 prodavnica649,95 din/kg
Tortina 0200 jagoda Vincinni 12
- Aleksandrović129,99
- Sunce (Qvattro)132,99
- Cash & Carry Plus149,99
+10 prodavnica649,95 din/kg
TORTINA 450G JAGODA VINCINNI
- Aleksandrović199,99
- Cash & Carry Plus299,99
- Čutura319,99
+7 prodavnica444,42 din/kg
TORTINA 8/1 MLECNA 200g
- Aleksandrović129,99
- Sunce (Qvattro)132,99
- Cash & Carry Plus149,99
+6 prodavnica649,95 din/kg
TORTINA 200G KAJSIJA 8/1
- Aleksandrović129,99
- Cash & Carry Plus149,99
- Euro Ša M187,00
+3 prodavnice649,95 din/kg
TORTINA 450G VANILA VINCINNI
- Cash & Carry Plus289,99
- Aleksandrović299,99
- Euro Ša M350,00
+3 prodavnice644,42 din/kg
TORTINA 450G BRUSNICA VINCINNI
- Aleksandrović199,90
- Cash & Carry Plus289,99
- Šumadija Market316,00
+2 prodavnice444,22 din/kgTORTINA 30g JAGODA VINCINI
- Aleksandrović17,90
- Euro Ša M29,00
- Trlić32,99
596,67 din/kg

