Cene → Slatkiši i žitarice → TORTINA 450G VANILA VINCINNI

TORTINA 450G VANILA VINCINNI
Pakovanje 450 g 7 prodavnica Barkod 5319990225245
289,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
644,42 din/kg
Najskuplje je 393,00 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
289,99 din644,42 din/kg
-
Aleksandrović15 prodavnica: 199,90 - 319,99 din · Negotin, Zaječar, Bor, Bukovče, Jabukovac, Samarinovac, Štubik299,99 din666,64 din/kg+10,00 din
adrese radnji ▾
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7199,90 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2199,90 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6199,90 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb199,90 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb199,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15199,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68199,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36299,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33319,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5319,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26319,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10319,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb319,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99319,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296319,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd350,00 din777,78 din/kg+60,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta350,00 din777,78 din/kg+60,01 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta355,00 din788,89 din/kg+65,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta369,99 din822,20 din/kg+80,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu393,00 din873,33 din/kg+103,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 289,99 | 350,00 |
| 01.09.2026. | 289,99 | 350,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TORTINA 450G VANILAAleksandrović, Euro Ša M
- TORTINA VANILA 450gr VINCINNICash & Carry Plus
- Tortina Vanila Vincinni 450 gMetalac Market
- TORTINA PREL.VANILA 450GRPrima
- Tortina 0.45 vanila vincinniŠumadija Market
- TORTINA 450G VANILA VINCINNITrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−31 % po kgTORTINA 450G BRUSNICA VINCINNI
- Aleksandrović199,90
- Cash & Carry Plus289,99
- Šumadija Market316,00
+3 prodavnice444,22 din/kg
−31 % po kgTORTINA 450G JAGODA VINCINNI
- Aleksandrović199,99
- Cash & Carry Plus299,99
- Čutura319,99
+6 prodavnica444,42 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Tortina 0200 kakao Vincinni 12
- Aleksandrović129,99
- Sunce (Qvattro)132,99
- Cash & Carry Plus149,99
+11 prodavnica649,95 din/kg
Tortina 0200 jagoda Vincinni 12
- Aleksandrović129,99
- Sunce (Qvattro)132,99
- Cash & Carry Plus149,99
+10 prodavnica649,95 din/kg
TORTINA 450G COKOLADA VINCINNI
- Metalac Market299,00
- Aleksandrović299,99
- Cash & Carry Plus300,00
+6 prodavnica664,44 din/kg
TORTINA 450G JAGODA VINCINNI
- Aleksandrović199,99
- Cash & Carry Plus299,99
- Čutura319,99
+6 prodavnica444,42 din/kg
TORTINA 8/1 MLECNA 200g
- Aleksandrović129,99
- Sunce (Qvattro)132,99
- Cash & Carry Plus149,99
+6 prodavnica649,95 din/kg
TORTINA KAJSIJA 200g VINCINI
- Aleksandrović129,99
- Cash & Carry Plus149,99
- Euro Ša M187,00
+4 prodavnice649,95 din/kg
TORTINA 450G BRUSNICA VINCINNI
- Aleksandrović199,90
- Cash & Carry Plus289,99
- Šumadija Market316,00
+3 prodavnice444,22 din/kgTORTINA 30g KAKAO VINCINI
- Aleksandrović17,90
- Euro Ša M30,00
- Prima32,00
+1 prodavnica596,67 din/kg

