Цене → Слаткиши и житарице
Слаткиши и житарице
6.828 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

NOVOGODIŠNJI PAKETIĆ SWISSLION 1220G KESA
- Fortuna Market1.099,99
- Mikromarket1.199,00
- Aleksandrović1.199,99
+5 продавница901,63 din/kg
KAKAO FLIPSI ČAR NA DAR TAKOVO 375G
- Cash & Carry Plus254,99
- Fortuna Market279,99
- Trlić309,99
+5 продавница679,97 din/kg
−50%KEKS SA ČOKOLADOM PIONIR 145G
- Idea · Mercator · Roda%85,00
- Cash & Carry Plus148,50
- Euro Ša M156,00
+3 продавнице586,21 din/kgŽITNI BAR ČOKO VIŠNJA VITANOVA 35G
- Trnava Promet49,00
- Cash & Carry Plus49,99
- Euro Ša M53,00
+5 продавница1.400,00 din/kg
MUSLI TROPIC FUN&FIT 1KG
- Cash & Carry Plus699,99
- Super Vero987,99
- Maxi Online · Mega Maxi995,99
+4 продавнице699,99 din/kg
USKRŠNJI PAKETIĆ LABUDOVIĆ 50G
- Aleksandrović79,90
- Prima79,90
- Senta Promet83,19
+5 продавница1.598,00 din/kg
KAŠA OVSENA CREME BRULEE DOBRA 60G
- Aleksandrović79,99
- Super Vero84,99
- Univerexport90,99
+5 продавница1.333,17 din/kg
−25%KAŠA OVSENA PROTEIN ČOKOLADA&VIŠNJA FUN&FIT 55G
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- RIČ99,99
- Super Vero99,99
+3 продавнице1.636,18 din/kg
−25%KAŠA OVSENA PROTEIN ČOKOLADA&BANANA FUN&FIT 55G
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- RIČ99,99
- Super Vero99,99
+3 продавнице1.636,18 din/kg
−9%KREKER SLATKI SA URMOM 80G GRANUM
- Aksa189,00
- Super Vero%230,99
- Idea · Mercator · Roda249,99
+3 продавнице2.362,50 din/kg
KAŠA ORGANSKA OVSENA CHIA&GOJI BIO ŠPAJZ 60G
- Aksa135,00
- Univerexport147,99
- BB Trade149,97
+5 продавница2.250,00 din/kg
BioŠpajz Ovsena kaša Šumsko voće 60g BIO
- Aksa135,00
- Super Vero152,99
- BB Trade154,97
+5 продавница2.250,00 din/kg
BOMBONJERA KUGLICE ČOKOLADNE CRISPY SMILIES 120G
- Aleksandrović99,99
- Mere247,00
- Cash & Carry Plus249,40
+5 продавница833,25 din/kg
KREM POSNI AMORETTI 450G
- Trlić289,00
- Aman303,99
- Aleksandrović319,99
+5 продавница642,22 din/kg
USKRŠNJI ČOKO ZEC LABUDOVIĆ 10G
- Euro Ša M24,00
- Luki24,90
- Senta Promet24,99
+5 продавница2.400,00 din/kgČOKOLADNA FIGURA DEDA MRAZ LABUDOVIĆ 10G
- Prima11,90
- Aksa19,00
- Senta Promet25,46
+5 продавница1.190,00 din/kg
CORN FLAKES CHOCO O CLOCK 300G
- Cash & Carry Plus269,99
- Trnava Promet270,00
- Trlić299,00
+5 продавница899,97 din/kgPRALINE KOCKA LILLY 255G
- Cash & Carry Plus119,99
- Mere123,90
- Univerexport124,01
+5 продавница470,55 din/kg
BAR BEZ ŠEĆERA KAKAO LEŠNIK I VOĆE TRUE STORY 25G
- Mikromarket95,00
- BB Trade97,97
- Aksa99,00
+5 продавница3.800,00 din/kg
−14%BAR BEZ ŠEĆERA VIŠNJA LEŠNIK TRUE STORY 25G
- Mikromarket95,00
- BB Trade97,97
- Univerexport%98,99
+5 продавница3.800,00 din/kg
−32%PAHULJICE BEZ GLUTENA OD GRAŠKA SLAVUJ 300G
- Univerexport%163,99
- Idea · Mercator · Roda199,80
- Super Vero209,99
+3 продавнице546,63 din/kg
KEKS SPELTA KAKAO I SECKANI LEŠNIK DREN 150G
- BB Trade269,97
- Idea · Mercator · Roda288,00
- Super Vero289,99
+3 продавнице1.799,80 din/kg
KEKS SPELTA KOKOS DREN 150G
- BB Trade249,97
- Idea · Mercator · Roda264,00
- Super Vero264,99
+3 продавнице1.666,47 din/kg
−8%PUTER PROTEIN BADEMOV VANILA&KOKOS SWEETFIT 32G
- BB Trade159,97
- dm169,00
- Super Vero169,99
+5 продавница4.999,06 din/kg
SET USKRŠNJI MIX 75G SWEET CHOICE
- Senta Promet249,98
- Medius249,99
- Univerexport258,15
+5 продавница3.333,07 din/kg
BOMBONJERA NOVOGODIŠNJA SWEET CHOICE 66G
- Univerexport249,99
- Idea · Mercator · Roda299,99
- Senta Promet319,99
+3 продавнице3.787,73 din/kg
PRALINE ČOKOLADNE POKLON SET IRVAS 100G
- Prima449,90
- Europrom699,90
- BB Trade899,98
+5 продавница4.499,00 din/kg
ČOKOLADNE PRALINE USKRŠNA KUĆICA SWEET CHOICE 60G
- Europrom199,90
- Medius199,99
- Univerexport207,32
+5 продавница3.331,67 din/kg
−33%BOMBONE GUMENE OCEAN PARK BEBETO 80G
- Univerexport%82,99
- Idea · Mercator · Roda%94,99
- Fortuna Market109,99
+3 продавнице1.037,38 din/kg
−22%MERCI PRALINE COCONUT 250GR
- Aleksandrović449,99
- Idea · Mercator · Roda%799,99
- Cash & Carry Plus899,97
+3 продавнице1.799,96 din/kg
NUT & GO BADEM 34G
- Cash & Carry Plus59,99
- ZAM69,90
- Soulfood74,99
+5 продавница1.764,41 din/kg
MARSHMALLOW LIZALICA U OBLIKU SUNDJER BOBA 45G
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go169,99
- Euro Ša M193,00
- Medius199,67
+3 продавнице3.777,56 din/kg
NS BOMI MINI CAKE KAJSIJA 165G
- Čutura119,00
- Aleksandrović129,99
- Sunce (Qvattro)139,99
+5 продавница721,21 din/kg
BAMBI WELLNESS GRANOLA BRUSNICA 60G
- Sunce (Qvattro)79,99
- Senta Promet82,50
- Šumadija Market83,00
+5 продавница1.333,17 din/kg
SL BEVITA KEKS 170G KUTIJA
- Soulfood51,99
- Aleksandrović54,99
- Euro Ša M66,00
+5 продавница305,82 din/kg
MORAVKA MUSLI CLASSIC 250GR
- Prima97,00
- Luki99,90
- Aleksandrović99,99
+5 продавница388,00 din/kg
BOMI BOMILINO KREM 800G
- Aleksandrović329,99
- Čutura349,99
- Cash & Carry Plus359,99
+5 продавница412,49 din/kg
NS BOMI SUPER - DESERT BANANA 300G
- Cash & Carry Plus149,99
- Trnava Promet168,00
- Fortuna Market179,00
+5 продавница499,97 din/kg
ROYAL WALTZ BLOK 3X90G 16/1
- Aleksandrović179,99
- Gomex185,18
- Senta Promet189,99
+5 продавница666,63 din/kg
−29%DR BRADO OVSENA KASA 60g SUMSKO VOCE
- Čutura45,00
- Sunce (Qvattro)%49,99
- Trlić59,90
+5 продавница750,00 din/kg
−29%AS TRADE OVSENA KASA COKOLADA LESNIK 64G
- Čutura45,00
- Sunce (Qvattro)%49,99
- Trnava Promet57,00
+5 продавница703,13 din/kg
DIPPO FUN COK.KORNET SA IGRACKOM 25G
- VUM84,00
- Gomex91,80
- Euro Ša M96,00
+5 продавница3.360,00 din/kg- −42%
ANJ CHOCO PRINCES JAJE 15G
- Idea · Mercator · Roda%35,00
- VUM44,99
- Cash & Carry Plus45,30
+3 продавнице2.333,33 din/kg 
Zvaka SHOCK jagoda 4g ChupaChups 100
- Aleksandrović8,90
- Transkom 949,99
- Trnava Promet11,00
+5 продавница2.225,00 din/kg
−18%Vafel FRONDI nugat 0250 Kras
- Trnava Promet228,00
- Medius%239,90
- Lidl243,99
+5 продавница912,00 din/kg
Euroblok karamel 0100 Takovo 40
- Trnava Promet78,00
- Europrom79,90
- Cash & Carry Plus79,99
+5 продавница780,00 din/kg
BOMBONJERA LA BOHEME PARFE 200G
- Cash & Carry Plus169,98
- Aleksandrović169,99
- Trnava Promet172,00
+5 продавница849,90 din/kg
−14%Bombone Pure Love Nugat I Karamela 500 g
- Mere264,90
- Aleksandrović299,99
- Čutura%299,99
+5 продавница529,80 din/kg































