Cene → Slatkiši i žitarice → NS BOMI MINI CAKE KAJSIJA 165G

NS BOMI MINI CAKE KAJSIJA 165G
Pakovanje 165 g 8 prodavnica Barkod 5907471430617
119,00 din
najjeftinije u prodavnici Čutura
721,21 din/kg
Najskuplje je 189,99 din, +60% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
119,00 din721,21 din/kg
-
Aleksandrović18 prodavnica: 64,99 - 169,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik129,99 din787,82 din/kg+10,99 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6864,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3669,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33129,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49129,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6129,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb129,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7129,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10129,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15129,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb129,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2129,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb129,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25129,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99129,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296129,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb129,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5169,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6169,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta139,99 din848,42 din/kg+20,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta162,00 din981,82 din/kg+43,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta164,35 din996,06 din/kg+45,35 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu169,99 din1.030,24 din/kg+50,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta189,99 din1.151,45 din/kg+70,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta189,99 din1.151,45 din/kg+70,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 119,00 | 164,00 |
| 01.09.2026. | 119,00 | 164,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MINI CAKE KAJSIJA 165GAleksandrović, Čutura, Tekijanka
- MINI CAKE KAJSIJA 165G DRPrima
- Dr Gerard Mini cake kaj.165g #12 NS BomiRIČ
- NS BOMI MINI CAKE KAJSIJA 165GSoulfood
- DR GERARD MINI CAKE KAJSIJA 165gSunce (Qvattro)
- MINI CAKE KAJSIJA 165gTrlić
- Mini cake kajsija 0165 Dr GerardTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

BOMI BOMILINO KREM 800G
- Aleksandrović329,99
- Čutura349,99
- Cash & Carry Plus359,99
+5 prodavnica412,49 din/kg
BOMI BOMILINO KREM 400G
- Aleksandrović179,99
- Cash & Carry Plus229,99
- Sunce (Qvattro)239,99
+3 prodavnice449,98 din/kg
BOMI BOMILINO KAKAO KREM 400G
- Cash & Carry Plus233,31
- RIČ249,99
- Sunce (Qvattro)249,99
+2 prodavnice583,28 din/kgBOMILINO KAKAO KREM 800g
- Cash & Carry Plus444,43
- Sunce (Qvattro)449,99
- Trlić539,99
555,54 din/kg
BOMILINO MLECNI KREM 400g
- Aleksandrović229,99
- Sunce (Qvattro)249,99
- Trlić279,99
574,98 din/kgBOMI RITAM SENDWICH EXTRA TAMNI MLEKO FIL 110g
- Sunce (Qvattro)78,99
- Senta Promet79,65
718,09 din/kgBOMILINO 800g POSNI KREM COOKIES
- Sunce (Qvattro)479,99
- Tekijanka499,99
599,99 din/kg

