Cene → Slatkiši i žitarice → NS BOMI SUPER - DESERT BANANA 300G

NS BOMI SUPER - DESERT BANANA 300G
Pakovanje 300 g 8 prodavnica Barkod 8606019350864
149,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
499,97 din/kg
Najskuplje je 199,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
149,99 din499,97 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta168,00 din560,00 din/kg+18,01 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik179,00 din596,67 din/kg+29,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta189,82 din632,73 din/kg+39,83 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta189,99 din633,30 din/kg+40,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta190,47 din634,90 din/kg+40,48 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta199,99 din666,63 din/kg+50,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta199,99 din666,63 din/kg+50,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 139,50 | 184,41 |
| 01.09.2026. | 139,50 | 184,41 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DESERT BANANA SUPER 300gr NS BOMICash & Carry Plus
- DESERT SUPER BANANA 300GFortuna Market
- DESERT BANANA 300GR NS BOMIMedius
- Dessert Super Banana Ns Bomi 300 gMetalac Market
- DESERT BANANA 300G SUPERPrima
- NS BOMI SUPER - DESERT BANANA 300GSoulfood
- DESERT BANANA 300gSunce (Qvattro)
- SUPER DESERT BANANA 300GTekijanka
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

BOMI BOMILINO KREM 800G
- Aleksandrović329,99
- Čutura349,99
- Cash & Carry Plus359,99
+5 prodavnica412,49 din/kg
BOMI BOMILINO KREM 400G
- Aleksandrović179,99
- Cash & Carry Plus229,99
- Sunce (Qvattro)239,99
+3 prodavnice449,98 din/kg
BOMI BOMILINO KAKAO KREM 400G
- Cash & Carry Plus233,31
- RIČ249,99
- Sunce (Qvattro)249,99
+2 prodavnice583,28 din/kgBOMILINO KAKAO KREM 800g
- Cash & Carry Plus444,43
- Sunce (Qvattro)449,99
- Trlić539,99
555,54 din/kg
BOMILINO MLECNI KREM 400g
- Aleksandrović229,99
- Sunce (Qvattro)249,99
- Trlić279,99
574,98 din/kgBOMI RITAM SENDWICH EXTRA TAMNI MLEKO FIL 110g
- Sunce (Qvattro)78,99
- Senta Promet79,65
718,09 din/kgBOMILINO 800g POSNI KREM COOKIES
- Sunce (Qvattro)479,99
- Tekijanka499,99
599,99 din/kg





