Cene → Slatkiši i žitarice → PAHULJICE BEZ GLUTENA OD KUKURUZA SLAVUJ 300G

PAHULJICE BEZ GLUTENA OD KUKURUZA SLAVUJ 300G
Pakovanje 300 g 8 prodavnica Barkod 8606109176084
195,75 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
652,50 din/kg
Najskuplje je 234,99 din, +20% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
195,75 din652,50 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta195,75 din652,50 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta195,75 din652,50 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad205,99 din686,63 din/kg+10,24 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta209,99 din699,97 din/kg+14,24 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta219,90 din733,00 din/kg+24,15 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu219,99 din733,30 din/kg+24,24 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 234,99 – 250,99 din234,99 din783,30 din/kg+39,24 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 195,75 | 209,99 |
| 01.09.2026. | 195,75 | 209,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PAHULJ.SLAVUJ 300G OD KUKURUZAAleksandrović
- PAHULJICE KUKURUZ BG 300G SLAVUJIdea, Mercator, Roda
- Pahuljice od kukuruza BG 300g #10 SlavujRIČ
- PAH.OD KUKURUZA 300G SLAVUJSenta Promet
- PAHULJICE OD KUKURUZA BEZ GLUTENA 300GR SLAVUJSuper Vero
- PAHULJICE BEZ GLUTENA OD KUKURUZA SLAVUJ 300GUniverexport
- PAHULJICE OD KUKURUZA 300GR GRECKAZAM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%PAHULJICE OVSENE FUN&FIT 250G
- Trnava Promet87,00
- BB Trade%89,99
- VUM93,00
+24 prodavnice348,00 din/kg
PAHULJICE MIX 5 FUN&FIT 500G
- dm199,00
- Trnava Promet221,00
- Sunce (Qvattro)229,99
+17 prodavnica398,00 din/kg
PAHULJICE RAŽENE FUN&FIT 250G
- Trnava Promet96,00
- VP Dima99,00
- Europrom99,90
+14 prodavnica384,00 din/kg
PAHULJICE OVSENE DR.OETKER 750G
- Aman279,99
- Cash & Carry Plus279,99
- BB Trade289,97
+13 prodavnica373,32 din/kg
PAHULJICE JEČMENE 250G FUN&FIT
- Tekijanka99,99
- Trnava Promet100,00
- Euro Ša M104,00
+12 prodavnica399,96 din/kg
PAHULJICE OVSENE DR.OETKER 250G
- Gomex106,99
- Idea · Mercator · Roda118,80
- Aksa119,00
+10 prodavnica427,96 din/kg
PAHULJICE BEZ GLUTENA OD HELJDE SLAVUJ 300G
- RIČ299,99
- Idea · Mercator · Roda326,70
- dm329,00
+7 prodavnica999,97 din/kg
PAHULJICE OVSENE ČOKOLINO DARK LINO 350G
- BB Trade359,97
- Cash & Carry Plus499,99
- Aman699,99
+9 prodavnica1.028,49 din/kg












