Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Čoko Ježić Gric Ženeva 180 g

Keks Čoko Ježić Gric Ženeva 180 g
Pakovanje 180 g 7 prodavnica Barkod 8606103643926
104,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
583,28 din/kg
Najskuplje je 169,99 din, +62% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
104,99 din583,28 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta108,00 din600,00 din/kg+3,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd109,99 din611,06 din/kg+5,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta109,99 din611,06 din/kg+5,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta109,99 din611,06 din/kg+5,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta119,99 din666,61 din/kg+15,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta169,99 din944,39 din/kg+65,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 68,50 | 109,99 |
| 01.09.2026. | 68,50 | 109,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS GRIC COKO JEZIC 180gr ZENEVA EVRO SCash & Carry Plus
- KEKS GRIC ČOKO JEŽIĆ 180G ŽENEVAIdea, Mercator, Roda
- GRIC KEKS COKO JEZIC 180GPrima
- GRIC COKO JEZIC 180G ZENEVATrlić
- Keks GRIC coko jezic 0180 ZenevaTrnava Promet
- KEKS ČOKO JEŽIĆ GRIC ŽENEVA 180GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−38 % po kgKeks Kiflice Čoko Zlatni Pek 165 g
- Leon59,99
- Sunce (Qvattro)%108,99
- Metalac Market128,00
+32 prodavnice363,58 din/kg
−30 % po kgKeks Štark Čoko Keksići 220 g
- Leon89,99
- Gomex122,54
409,05 din/kg
−25 % po kgKeks Čoko Keksići Štark 220 g
- Euro Ša M96,00
- VUM%99,00
- Aleksandrović99,99
+36 prodavnica436,36 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- BB Trade%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−20%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Cash & Carry Plus109,99
- Čutura%119,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−25%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−28%Keks Plazma Stiksi Čokolada 125 g
- Šumadija Market169,90
- Maxi Online%189,99
- Aroma%199,99
+36 prodavnica1.359,20 din/kg
−15%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg
















