Cene → Slatkiši i žitarice → KREM 600G MILKA

KREM 600G MILKA
Pakovanje 600 g 7 prodavnica Barkod 7622201521257
699,99 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
1.166,65 din/kg
Najskuplje je 1.069,00 din, +53% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
699,99 din1.166,65 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula800,00 din1.333,33 din/kg+100,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta849,82 din1.416,37 din/kg+149,83 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad1.025,99 din1.709,98 din/kg+326,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta1.049,00 din1.748,33 din/kg+349,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd1.069,00 din1.781,67 din/kg+369,01 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta1.069,00 din1.781,67 din/kg+369,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 699,99 | 1.025,99 |
| 01.09.2026. | 699,99 | 1.025,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KREM MILKA HASELNUSSCREME 600grCash & Carry Plus
- KREM 600G MILKAIdea, Mercator, Roda
- KREM MILKA HASELNUSSCREME 600Senta Promet
- KREM MILKA LEŠNIK 600GR MONDELEZSuper Vero
- KREM MILKA HAZENUT 600GTekijanka
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%KREM GOLD 16% SECKANI LEŠNIK LINO LADA 350G
- Euro Ša M%294,90
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
+34 prodavnice842,57 din/kg
−31%Krem Eurocrem cinija 500g
- Prima%299,99
- RIČ%299,99
- Leon319,99
+34 prodavnice599,98 din/kg
−16%KREM DUO LINO LADA 350G
- Euro Ša M%294,90
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
+33 prodavnice842,57 din/kg
−26%KREM NUTELLA 750G
- Trlić%699,99
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
+29 prodavnica933,32 din/kg
−14%KREM MILK LINO LADA 350G
- Euro Ša M%294,90
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market319,99
+28 prodavnica842,57 din/kg
−27%KREM BLOK EUROCREM 50G
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+26 prodavnica800,00 din/kg
KREM EUROCREM 100G
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg
−20%KREM NUTELLA 400G
- Metalac Market499,00
- VP Dima499,90
- ZAM499,90
+25 prodavnica1.247,50 din/kg











