Cene → Slatkiši i žitarice → PAKETIĆ USKRŠNJI 70G DISPLAY LABUDO

PAKETIĆ USKRŠNJI 70G DISPLAY LABUDO
Pakovanje 70 g 4 prodavnice Barkod 8606012128798
110,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.571,43 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 139,94 din, +27% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
110,00 din149,99 din1.571,43 din/kg
-
110,00 din149,99 din1.571,43 din/kg
-
110,00 din149,99 din1.571,43 din/kg
-
Medius33 radnje u 15 mesta139,94 din1.999,14 din/kg+29,94 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 139,94 | 149,99 |
| 01.09.2026. | 139,94 | 149,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PAKETIĆ USKRŠNJI 70G DISPLAY LABUDOIdea, Mercator, Roda
- EUROSWEET USKRSNJI PAKETIC 70GMedius
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −25 % po kg
USKRSNJI PAKETIC 105G SWEET
- Prima123,50
- Aksa229,00
1.176,19 din/kg
−13 % po kgUSKRŠNJI PAKETIĆ LABUDOVIĆ 95G
- Idea · Mercator · Roda%130,00
- Medius171,07
- Univerexport177,82
1.368,42 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−48%Paketic Milka XMas igracka 950.5g 682547
- Idea · Mercator · Roda%1.350,00
- Prima1.399,50
- Europrom1.800,00
+5 prodavnica1.420,31 din/kg
PAKETIĆ NG 75G SWEET CHOICE
- Univerexport249,99
- BB Trade269,96
- Idea · Mercator · Roda299,99
+4 prodavnice3.333,20 din/kg
PAKETIĆ NGD 32G SWEET CHOICE
- Prima44,90
- Idea · Mercator · Roda79,99
- Aksa89,00
+3 prodavnice1.403,13 din/kg
Paketic Milka Xmas kucica 843.5g 682548
- RIČ1.249,99
- Euro Ša M1.879,00
- Aleksandrović1.899,99
+5 prodavnica1.481,91 din/kg
PAKETIĆ NGD 105G SWEET CHOICE
- Prima89,90
- Aksa179,00
- Europrom179,90
+4 prodavnice856,19 din/kg
PAKETIĆ NOVOGODIŠNJI MEDELA KUTIJA 1620G
- BB Trade1.199,96
- Gomex1.199,99
- Euro Ša M1.299,00
+4 prodavnice740,72 din/kg
−49%Paketic milka XMas kesa 941,5g
- Idea · Mercator · Roda%900,00
- RIČ999,99
- Fortuna Market1.379,99
+2 prodavnice955,92 din/kg
PAKETIĆ TO SCHOOL 2025 330G KIDY
- Sunce (Qvattro)469,99
- Euro Ša M489,00
- Roda589,99
+3 prodavnice1.424,21 din/kg










