Cene → Slatkiši i žitarice → PAKETIĆ NG 75G SWEET CHOICE

PAKETIĆ NG 75G SWEET CHOICE
Pakovanje 75 g 9 prodavnica Barkod 8606111630819
249,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport
3.333,20 din/kg
Najskuplje je 419,99 din, +68% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
249,99 din3.333,20 din/kg
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta269,96 din3.599,47 din/kg+19,97 din
-
MercatorRadnje: Beograd299,99 din3.999,87 din/kg+50,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta299,99 din3.999,87 din/kg+50,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta299,99 din3.999,87 din/kg+50,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta319,99 din4.266,53 din/kg+70,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta419,99 din5.599,87 din/kg+170,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta419,99 din5.599,87 din/kg+170,00 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova419,99 din5.599,87 din/kg+170,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 249,99 | 299,99 |
| 01.09.2026. | 249,99 | 299,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NG PAKETIC 75GBB Trade
- PAKETIĆ NG 75G SWEET CHOICEIdea, Mercator, Roda
- Novogodisnji paketic SC 75gMaxi, Mega Maxi, Shop&Go
- NG PAKETIC 75G DM, SNESKOSenta Promet
- ČOKOLADNI PAKETIĆ SWEET CHOICE 75GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−64 % po kgPAKETIĆ NG 100G SWEET CHOICE
- Idea · Mercator · Roda%120,00
1.200,00 din/kg- −50 % po kg
USKRSNJI PAKETIC 120g SWEET CHOICE
- Aksa199,00
- Trlić269,00
1.658,33 din/kg
−47 % po kgPAKETIĆ USKRŠNJI 125G SWEET CHOICE
- Idea · Mercator · Roda219,99
1.759,92 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−48%Paketic Milka XMas igracka 950.5g 682547
- Idea · Mercator · Roda%1.350,00
- Prima1.399,50
- Europrom1.800,00
+5 prodavnica1.420,31 din/kg
PAKETIĆ NGD 32G SWEET CHOICE
- Prima44,90
- Idea · Mercator · Roda79,99
- Aksa89,00
+3 prodavnice1.403,13 din/kg
−49%Paketic milka XMas kesa 941,5g
- Idea · Mercator · Roda%900,00
- RIČ999,99
- Fortuna Market1.379,99
+2 prodavnice955,92 din/kg
Paketic Milka Xmas kucica 843.5g 682548
- RIČ1.249,99
- Euro Ša M1.879,00
- Morava1.950,00
+4 prodavnice1.481,91 din/kg
PAKETIĆ NGD 105G SWEET CHOICE
- Prima89,90
- Aksa179,00
- Europrom179,90
+4 prodavnice856,19 din/kg
PAKETIĆ TO SCHOOL 2025 330G KIDY
- Sunce (Qvattro)469,99
- Euro Ša M489,00
- Roda589,99
+3 prodavnice1.424,21 din/kg- −50%
PAKETIĆ USKR SA IGRAČKOM 743G MILKA
- Idea · Mercator · Roda%1.150,00
- Euro Ša M1.423,00
- Prima1.559,50
+1 prodavnica1.547,78 din/kg 
PAKETIĆ NOVOGODIŠNJI MEDELA KUTIJA 1620G
- BB Trade1.199,96
- Gomex1.199,99
- Euro Ša M1.299,00
+3 prodavnice740,72 din/kg









