Cene → Slatkiši i žitarice → Keks bez Šećera Čoko Tabla Gullon 150 g

Keks bez Šećera Čoko Tabla Gullon 150 g
Pakovanje 150 g 7 prodavnica Barkod 8410376057270
363,15 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
2.421,00 din/kg
Najskuplje je 411,99 din, +13% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
363,15 din2.421,00 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta363,15 din2.421,00 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta363,15 din2.421,00 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta379,99 din2.533,27 din/kg+16,84 din
-
dm136 radnji u 48 mesta389,00 din2.593,33 din/kg+25,85 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta411,99 din2.746,60 din/kg+48,84 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta411,99 din2.746,60 din/kg+48,84 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 363,15 | 379,99 |
| 01.09.2026. | 363,15 | 379,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- gullon Choc Tablet keks 150gdm
- KEKS ČOKO BISKVIT BŠ 150G GULLONIdea, Mercator, Roda
- Coko biskvit bez secera Gullon 150gMaxi, Mega Maxi
- KEKS BEZ ŠEĆERA ČOKO TABLA GULLON 150GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−64 % po kgKeks Ovsene Pahuljice Čoko Preliv Wellnes 185 g
- Čutura159,00
- RIČ194,99
- Metalac Market199,00
+28 prodavnica859,46 din/kg
−63 % po kgKeks Integralni Višnja i Čoko Preliv Wellness 155 g
- Metalac Market%139,99
- Cash & Carry Plus149,99
- Senta Promet%149,99
+26 prodavnica903,16 din/kg
−61 % po kgKeks Čoko Jabuka Brusnica Plazma 105 g
- Fortuna Market99,99
- Transkom 94109,99
- VP Dima152,00
+17 prodavnica952,29 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- Aman%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−16%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg
−18%Keks Banini Domaćica Tart Nugat 210 g
- Leon%99,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet127,00
+36 prodavnica476,14 din/kg
















