Cene → Slatkiši i žitarice → GRANOLA PROTEIN ČOKOLADA I ORAŠ.PLODOVI GO ON 300G

GRANOLA PROTEIN ČOKOLADA I ORAŠ.PLODOVI GO ON 300G
Pakovanje 300 g 7 prodavnica Barkod 5900617039262
499,97 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
1.666,57 din/kg
Najskuplje je 688,50 din, +38% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
499,97 din1.666,57 din/kg
-
589,99 din649,99 din1.966,63 din/kg+90,02 din
-
dm136 radnji u 48 mesta599,00 din1.996,67 din/kg+99,03 din
-
MercatorRadnje: Beograd649,99 din2.166,63 din/kg+150,02 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta649,99 din2.166,63 din/kg+150,02 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta649,99 din2.166,63 din/kg+150,02 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 652,80 – 734,40 din688,50 din2.295,00 din/kg+188,53 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 499,97 | 649,99 |
| 01.09.2026. | 499,97 | 649,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GRANOLE SANTE GO ON PROTEIN SA COK I ORAS PLOD 300GBB Trade
- GO ON PROTEIN granola 300gdm
- PROTEIN GRAN ČOK ORAŠ PLOD 300G SANIdea, Mercator, Roda
- PROTEIN GRANOLA ČOKOLADA LEŠNIK BADEM 300G SANTESuper Vero
- GRANOLA PROTEIN ČOKOLADA I ORAŠ.PLODOVI GO ON 300GUniverexport
- PROTEIN GRANOLA SA COK.ORAS.PLODOVIMA 300GVP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−50 % po kgGRANOLA OVSENA ČOKOLADA BOOM BOX 300G
- Aleksandrović249,99
- Idea%349,99
- Mercator%349,99
+19 prodavnica833,30 din/kg
−47 % po kgGRANOLA OVSENA BELGIJSKA ČOKOLADA DOBRA 300G
- Trnava Promet267,00
- Trlić294,99
- Fortuna Market299,99
+16 prodavnica890,00 din/kg
−41 % po kgGRANOLA COKOLADA 350 g Sante
- Šumadija Market343,00
- Super Vero%419,99
- Aksa599,00
980,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%GRANOLA OVSENA ČOKOLADA BOOM BOX 60G
- Univerexport%66,99
- Europrom69,90
- Metro71,99
+21 prodavnica1.116,50 din/kg
−20%GRANOLA OVSENA ČOKOLADA BOOM BOX 300G
- Aleksandrović249,99
- Idea%349,99
- Mercator%349,99
+19 prodavnica833,30 din/kg
−17%GRANOLA OVSENA DOUBLE ČOKOLADA BOOM BOX 60G
- Trnava Promet67,00
- dm69,00
- Europrom69,90
+18 prodavnica1.116,67 din/kg
GRANOLA OVSENA BELGIJSKA ČOKOLADA DOBRA 300G
- Trnava Promet267,00
- Trlić294,99
- Fortuna Market299,99
+16 prodavnica890,00 din/kg
−16%GRANOLA SA VOĆEM NATUREL 350G
- Aleksandrović229,90
- Tekijanka271,03
- Trnava Promet301,00
+15 prodavnica656,86 din/kg
−14%GRANOLA SA ČOKOLADOM NATUREL 350G
- Medius220,89
- Aleksandrović229,90
- Cash & Carry Plus298,50
+13 prodavnica631,11 din/kg
GRANOLA OVSENA MED&LEŠNIK DOBRA 300G
- Fortuna Market299,99
- Šumadija Market337,00
- Mikromarket345,00
+12 prodavnica999,97 din/kg
−29%GRANOLA OVSENA ŠUM.VOĆE&KOKOS&BADEM BOOM BOX 60G
- Univerexport%66,99
- Trnava Promet67,00
- Europrom69,90
+12 prodavnica1.116,50 din/kg











