Cene → Slatkiši i žitarice → GRANOLA PROTEIN KOKOS BADEM VITALIA 300G

GRANOLA PROTEIN KOKOS BADEM VITALIA 300G
Pakovanje 300 g 8 prodavnica Barkod 5310099024760
449,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 20.10.
1.499,97 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 649,99 din, +44% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
449,99 din509,99 din1.499,97 din/kg
-
449,99 din549,99 din1.499,97 din/kg
-
449,99 din549,99 din1.499,97 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad531,99 din1.773,30 din/kg+82,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik539,99 din1.799,97 din/kg+90,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 568,62 – 606,53 din568,62 din1.895,40 din/kg+118,63 din
-
609,99 din649,99 din2.033,30 din/kg+160,00 din
-
649,99 din2.166,63 din/kg+200,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 509,99 | 549,99 |
| 01.09.2026. | 509,99 | 549,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MUSLI VITALIA GRANOLA 300G KOKOS I BADEMFortuna Market
- GRANOLA PROT KOKOS BAD 300G VITALIAIdea, Mercator, Roda
- Granola protein kokos,badem Vitalia 300gMaxi Online, Mega Maxi
- GRANOLA PROTEIN KOKOS BADEM 300GR VITALIASuper Vero
- GRANOLA PROTEIN KOKOS BADEM VITALIA 300GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−22 % po kgGRANOLA OVSENA ŠUM.VOĆE&KOKOS&BADEM BOOM BOX 300G
- Idea%349,99
- Mercator%349,99
- Roda%349,99
+10 prodavnica1.166,63 din/kg
−34 % po kgMUSLI GRANOLA MED I BADEM 350G VIT
- Super Vero347,99
- Idea349,99
- Mercator349,99
+2 prodavnice994,26 din/kg
−17 % po kgGranola protein Nature's Promise 400g
- Maxi499,99
- Maxi Online499,99
1.249,98 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%GRANOLA OVSENA ČOKOLADA BOOM BOX 60G
- Univerexport%66,99
- Europrom69,90
- Metro71,99
+21 prodavnica1.116,50 din/kg
−20%GRANOLA OVSENA ČOKOLADA BOOM BOX 300G
- Aleksandrović249,99
- Idea%349,99
- Mercator%349,99
+19 prodavnica833,30 din/kg
−17%GRANOLA OVSENA DOUBLE ČOKOLADA BOOM BOX 60G
- Trnava Promet67,00
- dm69,00
- Europrom69,90
+18 prodavnica1.116,67 din/kg
GRANOLA OVSENA BELGIJSKA ČOKOLADA DOBRA 300G
- Trnava Promet267,00
- Trlić294,99
- Fortuna Market299,99
+16 prodavnica890,00 din/kg
−16%GRANOLA SA VOĆEM NATUREL 350G
- Aleksandrović229,90
- Tekijanka271,03
- Trnava Promet301,00
+15 prodavnica656,86 din/kg
−14%GRANOLA SA ČOKOLADOM NATUREL 350G
- Medius220,89
- Aleksandrović229,90
- Cash & Carry Plus298,50
+13 prodavnica631,11 din/kg
GRANOLA OVSENA MED&LEŠNIK DOBRA 300G
- Fortuna Market299,99
- Šumadija Market337,00
- Mikromarket345,00
+12 prodavnica999,97 din/kg
−29%GRANOLA OVSENA ŠUM.VOĆE&KOKOS&BADEM BOOM BOX 60G
- Univerexport%66,99
- Trnava Promet67,00
- Europrom69,90
+12 prodavnica1.116,50 din/kg











