Cene → Slatkiši i žitarice → BOMBONE BEZ ŠEĆERA ALPIN FRESH RICOLA 40G

BOMBONE BEZ ŠEĆERA ALPIN FRESH RICOLA 40G
Pakovanje 40 g 8 prodavnica Barkod 7610700622438
95,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
2.375,00 din/kg
Najskuplje je 195,99 din, +106% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
95,00 din165,60 din2.375,00 din/kg
-
95,00 din165,60 din2.375,00 din/kg
-
95,00 din165,60 din2.375,00 din/kg
-
Gomex157 radnji u 102 mesta171,00 din4.275,00 din/kg+76,00 din
-
171,99 din4.299,75 din/kg+76,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta179,99 din4.499,75 din/kg+84,99 din
-
dm136 radnji u 48 mesta189,00 din4.725,00 din/kg+94,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 175,99 – 199,99 din195,99 din4.899,75 din/kg+100,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 165,60 | 171,00 |
| 01.09.2026. | 165,60 | 171,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBONE RICOLA ALPIN BEZ SECERA 40GAroma, City
- Ricola bombone alpska svežina 40gdm
- BOMBON BEZ ŠECERA RICOLA ALPSKA SVEŽINA 40GGomex
- BOMBONE BEZ ŠEĆ ALPS 40G RICOLAIdea, Mercator, Roda
- Bombone bez secera Ricola Alpin 40gMaxi Online
- BOMBONE BEZ ŠEĆERA ALPIN FRESH RICOLA 40GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%BOMBONE NEGRO 100G PIONIR
- Aksa79,00
- Šumadija Market89,90
- Leon95,99
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE HAPPY COLA HARIBO 100G
- Čutura%109,99
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica1.099,90 din/kg
−29%BOMBONE ZELENI MENTOL PIONIR 100G
- Trnava Promet%45,00
- VUM%49,90
- Fortuna Market49,99
+35 prodavnica450,00 din/kg
−20%BOMBONE GUMENE MIAMI FIZZ HARIBO 85G
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−35%BOMBONE GUMENE MEDA HARIBO 100G
- Trnava Promet%99,00
- Cash & Carry Plus99,99
- Čutura%109,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE STAR MIX HARIBO 100G
- Čutura%109,99
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.099,90 din/kg
−8%BOMBONE ORANGE TIC TAC 18G
- Trnava Promet56,00
- Gomex%59,99
- Cash & Carry Plus62,99
+32 prodavnice3.111,11 din/kg
−18%BOMBONE FRIUTS SKITTLES 38G
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+30 prodavnica1.815,79 din/kg










