Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Euka Mentol 90 g Evropa

Bombone Euka Mentol 90 g Evropa
Pakovanje 90 g 10 prodavnica Barkod 5310002460470
49,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
555,44 din/kg
Najskuplje je 114,97 din, +130% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
49,99 din555,44 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta58,00 din644,44 din/kg+8,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta64,90 din721,11 din/kg+14,91 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta65,00 din722,22 din/kg+15,01 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu69,99 din777,67 din/kg+20,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta74,99 din833,22 din/kg+25,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu77,00 din855,56 din/kg+27,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta84,99 din944,33 din/kg+35,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad95,99 din1.066,56 din/kg+46,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta114,97 din1.277,44 din/kg+64,98 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 49,99 | 72,49 |
| 01.10.2026. | 49,99 | 72,49 |
| 01.09.2026. | 49,99 | 70,89 |
Promene cene
- Medius 01.10. 71,79 → 74,99 din +4%
- Euro Ša M 29.09. 64,00 → 65,00 din +2%
- Trnava Promet 26.09. 57,00 → 58,00 din +2%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOM TVRDE EVROPA EUKA MENTOL 90GBB Trade
- BOMBON EUKA MENTOL 90gr EVROPACash & Carry Plus
- EVROPA BOMBONE EUKA MENTOL 90GREuro Ša M
- BOMB.MENTOL EUKA 90g EVROPAEuroprom
- EUKA BOMBONA MENTOL 90GR EVROPAMedius
- BOM.EUKA MENTOL 90G EVROPAPrima
- Bombona Euka Menthol 90g #30 EvropaRIČ
- BOMBONE EUKA MENTOL 90G EVROPASuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −32 % po kg
Zele Bombone Mentol 100 g Čokolend
- Idea · Mercator · Roda37,99
- Trlić44,99
- Čutura59,99
+1 prodavnica379,90 din/kg
−30 % po kgBombone mentol beli 80 g BG produkt
- Trnava Promet31,00
- Prima33,00
- Tekijanka35,08
+1 prodavnica387,50 din/kg
−28 % po kgEvropa Zelena Menta Bombone 100 g
- Lidl39,99
- Mere46,90
- Cash & Carry Plus49,99
+14 prodavnica399,90 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+36 prodavnica450,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+36 prodavnica790,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−23%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+32 prodavnice1.631,32 din/kg
−23%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+31 prodavnica1.631,32 din/kg












