Cene → Slatkiši i žitarice → Krem Plant Based Nutella 350 g

Krem Plant Based Nutella 350 g
Pakovanje 350 g 10 prodavnica Barkod 8000500426494
629,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.799,97 din/kg
Najskuplje je 746,17 din, +18% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
629,99 din1.799,97 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta629,99 din1.799,97 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta629,99 din1.799,97 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta649,99 din1.857,11 din/kg+20,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta669,99 din1.914,26 din/kg+40,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta689,99 din1.971,40 din/kg+60,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta699,99 din1.999,97 din/kg+70,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad704,99 din2.014,26 din/kg+75,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta719,00 din2.054,29 din/kg+89,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta746,17 din2.131,91 din/kg+116,18 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport · Aman · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 599,99 | 669,99 |
| 01.09.2026. | 599,99 | 669,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NUTELLA CREAM PLANT BASED 350GAman
- KREM NUTELLA PLANT BASED 350GAroma, City
- KREM NUTELLA PLANT BASED 350G FERREIdea, Mercator, Roda
- NUTELLA PLANT BASED 350GMedius, VUM
- DMD.KINDER NUTELLA CREAM PLANT.350GRMikromarket
- Nutella cream Plant based 350 #12RIČ
- KREM NUTELLA CREAM PLANT BASED 350GR FERREROSuper Vero
- KREM PLANT BASED NUTELLA 350GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%Krem Gold 16% Seckani Lešnik Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+34 prodavnice882,57 din/kg
−24%Krem Eurocrem činija 500g
- RIČ299,99
- Leon319,99
- Metalac Market339,00
+34 prodavnice599,98 din/kg
−44%Krem Duo Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+32 prodavnice882,57 din/kg
−23%Krem Milk Lino Lada 350 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market319,99
- Euro Ša M329,00
+28 prodavnica914,26 din/kg
−4%Krem Nutella 750 g
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
- Šumadija Market839,00
+28 prodavnica1.018,65 din/kg
−27%Krem Blok Eurocrem 50 g
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+26 prodavnica800,00 din/kg
Krem Eurocrem 100 g
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg
−18%Krem Cipiripi 400 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%269,99
- Cash & Carry Plus274,99
- Mere285,90
+20 prodavnica674,98 din/kg












