Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Ukus Sladoleda KDV 220 g

Keks Ukus Sladoleda KDV 220 g
Pakovanje 220 g 10 prodavnica Barkod 4680021887796
79,00 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
359,09 din/kg
Najskuplje je 119,99 din, +52% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
79,00 din359,09 din/kg
-
RIČ50 radnji u 21 mestu94,99 din431,77 din/kg+15,99 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta99,90 din454,09 din/kg+20,90 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta99,99 din454,50 din/kg+20,99 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta109,00 din495,45 din/kg+30,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik109,99 din499,95 din/kg+30,99 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta109,99 din499,95 din/kg+30,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 105,98 – 120,06 din110,12 din500,55 din/kg+31,12 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu114,00 din518,18 din/kg+35,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta119,99 din545,41 din/kg+40,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 79,00 | 109,50 |
| 18.09.2026. | 79,00 | 109,50 |
| 01.09.2026. | 89,00 | 109,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS SA UKUSOM SLADOLEDA 220GČutura, Europrom, Morava
- KEKS JAŠKINO SA UKUSOM SLADOLEDA 220G PAP380Fortuna Market
- KEKS SA UKUSOM SLADOLEDA 220Prima
- Plombir keks sa ukusom sladoleda 220g #28RIČ
- KDV KEKS SA UKUSOM SLADOLEDA 220GRSunce (Qvattro)
- KEKS UKUS SLADOLEDA KDV 220GUniverexport
- KEKS UKUS SLADOLEDA 220G 1/28VP Dima
- JAŠKINO KEKS UKUS SLADOLED 220GVUM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- Aman%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−28%Keks Plazma Stiksi Čokolada 125 g
- Šumadija Market169,90
- Maxi Online%189,99
- Aroma%199,99
+36 prodavnica1.359,20 din/kg
−16%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg











