Cene → Kućna hemija
Kućna hemija
3.515 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
Cevoblist 1/1 Hemoprodukt 12
- Trnava Promet96,00
- Trlić99,99
Odmascivac MAGIC 650ml pumpica
- Fortuna Market119,99
- Trnava Promet123,00
184,60 din/lSo za masinsko pranje 1.5kg Kristal
- Trnava Promet131,00
- Mere134,00
87,33 din/kgTecni deterdzent TWIST Black 3l Panonija 3
- Trnava Promet619,00
- Cash & Carry Plus849,99
206,33 din/lSredstvo za ciscenje abrazivno BLISS 0500 Panonija
- Trnava Promet193,00
- Cash & Carry Plus229,99
386,00 din/lDeterdzent MULTIACTIV 5kg professional
- Cash & Carry Plus1.199,99
- Trnava Promet1.364,00
240,00 din/kgBRIX WC 55g Fresh Ocean kuglice Brixol 11
- Trnava Promet99,00
- VP Dima125,00
1.800,00 din/kgBRIX WC 55g Citro kuglice Brixol 11
- Trnava Promet99,00
- VP Dima125,00
1.800,00 din/kgBRIX WC Fresh DUO Citro kuglice Brixol 11
- Trnava Promet165,00
- VP Dima199,00
BRIX WC 55g Fresh Pine kuglice Brixol 11
- Trnava Promet99,00
- Aleksandrović129,99
1.800,00 din/kgBRIX WC 55g Garden kuglice Brixol 11
- Trnava Promet99,00
- VP Dima125,00
1.800,00 din/kgBRIX WC Fresh DUO Garden kuglice Brixol 11
- Trnava Promet165,00
- VP Dima199,00
Domacica fresh 0750 Brixol
- Trnava Promet146,00
- VP Dima173,00
194,67 din/kgTop Brix kamenac 0750 sa pump.Brixol
- Trnava Promet233,00
- VP Dima264,18
310,67 din/kgCistac odvoda 0750 Brixol
- Trnava Promet150,00
- Trlić179,00
200,00 din/lDeterdzent BUENA MAMA 4/1 600g
- Trnava Promet121,00
- Luki149,90
201,67 din/kgDeterdzent De-Lux kapsule 6in1 30/1
- Luki19,90
- Trnava Promet394,00
0,66 din/komStirak prah 0200 Omega
- Trlić44,00
- Trnava Promet57,00
220,00 din/kgOmeksivac BOHOR 0850 Tango
- Trnava Promet282,00
- Trlić419,99
331,76 din/lOmeksivac BOHOR 1500 Heppines
- Trnava Promet420,00
- Cash & Carry Plus442,07
280,00 din/lPodoper PERFETTO 5/1 ocean
- Cash & Carry Plus259,99
- Trnava Promet308,00
52,00 din/komSredstvo za ciscenje stakla GLASS CLEANER 1l sa rasprsivacem
- Cash & Carry Plus84,99
- Trnava Promet92,00
84,99 din/lTecni deterdzent DUEL 2450ml Color
- Euro Ša M675,00
- Trnava Promet725,00
275,51 din/lWC osvezivac 1/1 Pop San 30
- Trnava Promet36,00
- Trlić44,90
WC osvezivac 2/1 Pop San 25
- Trnava Promet65,00
- Trlić79,99
32,50 din/komSredstvo za ciscenje stakla VIN CLEAN 0750 sa rasprsivacem
- Trnava Promet116,00
- Trlić129,90
154,67 din/lSredstvo protiv kamenca VIN KAL 0750
- Trnava Promet142,00
- Trlić169,00
189,33 din/lDeterdzent za posudje VIN 1/1 Limun 9
- Trnava Promet80,00
- Trlić89,99
80,00 din/lOdmascivac VIN 0750 sa pump.
- Trnava Promet165,00
- Trlić189,99
220,00 din/kgOdmascivac VIN 0750 bez pump.
- Trnava Promet128,00
- Aman129,99
170,67 din/lBriket FLAMMAT 2.5kg
- Trnava Promet323,00
- Podunavlje469,99
129,20 din/kgSredstvo za ciscenje stakla OMEGA 5/1
- Trnava Promet170,00
- Fortuna Market179,99
34,00 din/komSredstvo za podove OMEGA 5/1 okean
- Trnava Promet236,00
- Fortuna Market249,99
47,20 din/komOmeksivac LAVELLO 1/1 purple dream
- Aleksandrović104,90
- Trnava Promet167,00
104,90 din/lOmeksivac LAVELLO 2/1 purple dream
- Aleksandrović199,90
- Trnava Promet298,00
99,95 din/kom
LAVAX odstranjivac fleka 0500 Lavazza
- Cash & Carry Plus179,99
- Trnava Promet240,00
359,98 din/l
−12%SAVO protiv budji i plesni0500
- Trnava Promet%519,00
- Fortuna Market649,99
1.038,00 din/kg
−14%GOOD LINE 260ml refil Lilac
- Trnava Promet%159,00
- Cash & Carry Plus199,99
611,54 din/l
−14%GOOD LINE 260ml refil Magnolija
- Trnava Promet%159,00
- Cash & Carry Plus199,99
611,54 din/l- −14%
GOOD LINE 260ml refil Apple&Cinnamon
- Trnava Promet%159,00
- Mere178,90
611,54 din/l - −14%
GOOD LINE 260ml refil Vanila
- Trnava Promet%159,00
- Cash & Carry Plus199,99
611,54 din/l 
Tablete za masinsko pranje posudja NON-STOP All in One 500
- Trnava Promet8,00
- Čutura14,99
0,02 din/komOmeksivac DAYLAN Pink 2/1 6
- Čutura249,99
- Trnava Promet298,00
125,00 din/komTecni deterdzent TIME Universal 3.4l 4
- Aleksandrović349,99
- Trnava Promet446,00
102,94 din/lDeterdzent za posudje TOMI 1/1 Limun + sundjer 12
- Trnava Promet139,00
- Čutura149,99
139,00 din/lTecni deterdzent TOMI 5l Universal
- Trnava Promet428,00
- Čutura499,99
85,60 din/lTecni deterdzent TOMI 1l+1l Universal
- Trnava Promet241,00
- Čutura279,99
241,00 din/lDemi voda 1/1 Casa di moda 12
- Trnava Promet40,00
- Trlić44,99
40,00 din/l











