Cene → Kućna hemija → Ariel Tečni 825 ml Black
Ariel Tečni 825 ml Black
Pakovanje 825 ml 2 prodavnice Barkod 8006540388716
599,90 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
727,15 din/l
Najskuplje je 849,00 din, +42% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
599,90 din727,15 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta849,00 din1.029,09 din/l+249,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 549,99 | 599,90 |
| 01.09.2026. | 549,99 | 599,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ARIEL TEC.825ML BLACKAleksandrović
- ARIEL HDL BLACK 15W **Transkom 94
- ARIEL TECNI 825ml BLACKTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−59 % po lTečni Deterdžent za Veš Black&Fiber Bohor 990 ml
- Trnava Promet292,00
- Cash & Carry Plus299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+2 prodavnice294,95 din/l
−47 % po lTečni Deterdžent za Veš Black Perwoll 1 l
- Senta Promet385,01
- Morava389,00
- VP Dima399,90
+34 prodavnice385,01 din/l
−45 % po lTečni Deterdžent za Veš Black&Jeans Duel 855 ml
- Idea · Mercator · Roda%339,99
- BB Trade349,97
- Univerexport412,99
397,65 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Ariel MS 1,95 kg 30w
- Medius%699,90
- Metalac Market%749,99
- Cash & Carry Plus789,99
+24 prodavnice358,92 din/kg
Ariel 2,6 kg Alpine 40w
- Transkom 94975,00
- Aleksandrović1.099,99
- Europrom1.146,00
+12 prodavnica375,00 din/kg
−31%Ariel Pods MS 12Pcs
- VP Dima%479,90
- ZAM599,90
- Sunce (Qvattro)599,99
+11 prodavnica39,99 din/kom
Ariel MS 390 g
- Prima329,00
- Cash & Carry Plus429,99
- Super Vero434,99
+11 prodavnica843,59 din/kg
−35%Ariel Pods MS 50 kom Kapsule
- VP Dima%1.369,90
- Prima1.499,00
- Medius%1.499,90
+10 prodavnica27,40 din/kom- −15%
Ariel 2,25 l Liquid MS 50 Pranja Tečni Deterdžent
- VP Dima%1.099,90
- ZAM%1.099,90
- Transkom 94%1.199,00
+10 prodavnica488,84 din/l 
Ariel Liquid LND MS 1 l 20w
- Transkom 94599,00
- Sunce (Qvattro)619,99
- Mikromarket739,99
+9 prodavnica599,00 din/l
Ariel 2,25 kg MS 30w
- Mikromarket449,99
- VUM799,99
- Sunce (Qvattro)849,99
+8 prodavnica200,00 din/kg

















