Cene → Kućna hemija → TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK&FIBER BOHOR 990ML

TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK&FIBER BOHOR 990ML
Pakovanje 990 ml 8 prodavnica Barkod 8606016593622
292,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
294,95 din/l
Najskuplje je 375,29 din, +29% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
292,00 din294,95 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula299,99 din303,02 din/l+7,99 din
-
299,99 din379,99 din303,02 din/l+7,99 din
-
299,99 din379,99 din303,02 din/l+7,99 din
-
299,99 din379,99 din303,02 din/l+7,99 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta314,85 din318,03 din/l+22,85 din
-
Aleksandrović16 prodavnica: 349,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Štubik349,99 din353,53 din/l+57,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33349,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49349,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6349,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5349,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb349,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7349,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10349,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15349,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb349,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2349,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb349,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68349,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36349,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99349,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296349,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb349,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 360,63 – 389,94 din375,29 din379,08 din/l+83,29 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 292,00 | 362,64 |
| 27.09.2026. | 292,00 | 362,64 |
| 01.09.2026. | 292,00 | 358,24 |
Promene cene
- Mercator 27.09. 366,49 → 379,99 din +4%
- Roda 27.09. 366,49 → 379,99 din +4%
- Idea 27.09. 366,49 → 379,99 din +4%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOHOR TEC.DET.990ML BLACK&FIBERAleksandrović
- DETER.ZA VES TECNI BOHOR BLACK&FIBER 990mlCash & Carry Plus
- DET BOHOR BLACK&FIBER 990MLIdea, Mercator, Roda
- deterdzent za ves tecni bohor black 990 ml albusPodunavlje
- Deterdzent BOHOR 990ml Black FiberTrnava Promet
- TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK&FIBER BOHOR 990MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−21 % po lTEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK&JEANS DUEL 855ML
- Aleksandrović199,99
- Idea · Mercator · Roda%339,99
- Univerexport%339,99
+1 prodavnica233,91 din/l
−29 % po lTECNI DETERDZENT MERIX ORHIDEJA 900ml
- Fortuna Market187,48
- Aleksandrović199,99
- Trnava Promet247,00
+10 prodavnica208,31 din/l- −25 % po l
PERWOLL TECNI DETERDZENT 1000ML BALSAM
- VUM219,90
- Trlić429,99
219,90 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ UNIVERSAL DUEL 2.45L
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%589,99
- Aman%599,99
- Euro Ša M%629,90
+31 prodavnica240,81 din/l
−40%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK PERWOLL 1L
- Leon359,99
- Senta Promet385,01
- Morava389,00
+33 prodavnice359,99 din/l
−40%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR PERWOLL 1L
- Morava389,00
- Medius%399,90
- VP Dima399,90
+30 prodavnica389,00 din/l
−40%Tecni deterdzent PERWOLL 1000ml balsam
- Morava389,00
- Trnava Promet403,00
- Aleksandrović429,99
+24 prodavnice389,00 din/l
−45%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 88PR PERSIL 3.96L
- Mikromarket1.340,00
- Cash & Carry Plus1.599,99
- Morava1.665,00
+22 prodavnice338,38 din/l
−41%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR DUEL 2.45L
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus629,99
+21 prodavnica183,67 din/l
−36%Tecni deterdzent DUEL 2450ml Soft Lotus
- Morava%689,99
- Podunavlje%698,99
- ZAM%699,90
+21 prodavnica281,63 din/l
−36%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ MS 20PR ARIEL 900ML
- VP Dima399,00
- Metro%630,00
- ZAM%699,90
+20 prodavnica443,33 din/l














