Cene → Kućna hemija → TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK&JEANS DUEL 855ML

TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK&JEANS DUEL 855ML
Pakovanje 855 ml 6 prodavnica Barkod 8606015848112
199,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar
233,91 din/l
Najskuplje je 349,97 din, +75% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
199,99 din233,91 din/l
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33199,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49199,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6199,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26199,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb199,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36199,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99199,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296199,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68499,99 din
-
339,99 din379,99 din397,65 din/l+140,00 din
-
339,99 din379,99 din397,65 din/l+140,00 din
-
339,99 din379,99 din397,65 din/l+140,00 din
-
Univerexport akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 396,99 – 428,99 din339,99 din412,99 din397,65 din/l+140,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta349,97 din409,32 din/l+149,98 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 199,99 | 379,99 |
| 01.09.2026. | 199,99 | 379,99 |
Promene cene
- BB Trade 22.09. 399,97 → 349,97 din -13%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DUEL TEC.DETER.BLACK&JEANS 855MLAleksandrović
- DET TECNI BLACK I JEANS 855MLBB Trade
- DET DUEL TD BLACK&JEANS 0.855MLIdea, Mercator, Roda
- TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK&JEANS DUEL 855MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −64 % po l
SJAJNO TECNI DETERDZENT ZA SUDOVE 1000ml MALINA FAMILY M
- Cash & Carry Plus84,36
- Aleksandrović109,99
84,36 din/l
−57 % po lTecni deterdzent za sudove limun Maxi 1l
- Profi99,99
- Maxi124,99
- Maxi Online124,99
+2 prodavnice99,99 din/l
−11 % po lTecni deterdzent MERIX 0900 Orhideja
- Fortuna Market187,48
- Aleksandrović199,99
- Trnava Promet247,00
+10 prodavnica208,31 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ UNIVERSAL DUEL 2.45L
- Maxi%589,99
- Maxi Online%589,99
- Mega Maxi%589,99
+34 prodavnice240,81 din/l
−40%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK PERWOLL 1L
- Leon359,99
- Senta Promet385,01
- Morava389,00
+33 prodavnice359,99 din/l
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 22PR PERSIL 990ML
- VUM539,99
- Cash & Carry Plus549,99
- Aleksandrović599,99
+31 prodavnica545,44 din/l
−40%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR PERWOLL 1L
- Morava389,00
- Medius%399,90
- VP Dima399,90
+30 prodavnica389,00 din/l
−40%Tecni deterdzent PERWOLL 1000ml balsam
- Morava389,00
- Cash & Carry Plus389,99
- Trnava Promet403,00
+24 prodavnice389,00 din/l
−45%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 88PR PERSIL 3.96L
- Mikromarket1.340,00
- Cash & Carry Plus1.599,99
- Morava1.665,00
+22 prodavnice338,38 din/l
−41%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR DUEL 2.45L
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus629,99
+21 prodavnica183,67 din/l
−36%Tecni deterdzent DUEL 2450ml Soft Lotus
- Morava%689,99
- Podunavlje%698,99
- ZAM%699,90
+21 prodavnica281,63 din/l
















