Cene → Kućna hemija
Kućna hemija
3.265 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
Sredstvo za podove OMEGA 5/1 okean
- Trnava Promet236,00
- Fortuna Market249,99
47,20 din/kom
LAVAX odstranjivac fleka 0500 Lavazza
- Cash & Carry Plus179,99
- Trnava Promet240,00
359,98 din/l
−12%SAVO protiv budji i plesni0500
- Trnava Promet%519,00
- Fortuna Market649,99
1.038,00 din/kg
−14%GOOD LINE 260ml refil Lilac
- Trnava Promet%159,00
- Cash & Carry Plus199,99
611,54 din/l
−14%GOOD LINE 260ml refil Magnolija
- Trnava Promet%159,00
- Cash & Carry Plus199,99
611,54 din/l- −14%
GOOD LINE 260ml refil Apple&Cinnamon
- Trnava Promet%159,00
- Mere178,90
611,54 din/l - −14%
GOOD LINE 260ml refil Vanila
- Trnava Promet%159,00
- Cash & Carry Plus199,99
611,54 din/l 
Tablete za masinsko pranje posudja NON-STOP All in One 500
- Trnava Promet8,00
- Čutura14,99
0,02 din/komOmeksivac DAYLAN Pink 2/1 6
- Čutura249,99
- Trnava Promet298,00
125,00 din/komDeterdzent za posudje TOMI 1/1 Limun + sundjer 12
- Trnava Promet139,00
- Čutura149,99
139,00 din/lTecni deterdzent TOMI 5l Universal
- Trnava Promet428,00
- Čutura499,99
85,60 din/lTecni deterdzent TOMI 1l+1l Universal
- Trnava Promet241,00
- Čutura279,99
241,00 din/lDemi voda 1/1 Casa di moda 12
- Trnava Promet40,00
- Trlić44,99
40,00 din/lDemi voda 2/1 Casa di moda 6
- Trnava Promet42,00
- Trlić49,99
21,00 din/komDeterdzent LOTUS 9kg Color&White
- Cash & Carry Plus699,99
- Trnava Promet791,00
77,78 din/kgDeterdzent WATEX 9kg Lavander
- Trnava Promet746,00
- Trlić799,99
82,89 din/kgSredstvo za ciscenje masina za sudove CLENID 0250
- Cash & Carry Plus229,99
- Trnava Promet255,00
919,96 din/l
KING krema za cipele 60ml natural
- Trnava Promet86,00
- Aman89,99
1.433,33 din/l
KING sprej za cipele 250ml black
- Euro Ša M285,00
- Trnava Promet287,00
1.140,00 din/l
KING sprej za cipele 250ml natural
- Euro Ša M280,00
- Trnava Promet287,00
1.120,00 din/lInsekticid H10 500ml
- Trnava Promet215,00
- VP Dima265,00
430,00 din/l
−5%Insekticid JOKER 400ml
- Trnava Promet148,00
- Aman%189,99
370,00 din/lOsvezivac SPECTRA 260ml Lilac
- Trnava Promet156,00
- Trlić199,99
600,00 din/l
Granule za slivnike KALYON Drain opener 3 50g
- Trnava Promet113,00
- Aksa125,00
2.260,00 din/kgOsvezivac MAX vanila 0300
- Trnava Promet125,00
- Trlić149,00
416,67 din/lOsvezivac MAX lavander 0300
- Trnava Promet125,00
- Trlić149,00
416,67 din/lOsvezivac MAX ocean 0300
- Trnava Promet125,00
- Trlić139,90
416,67 din/lDeterdzent ARIEL kapsule 3/1 Original
- Cash & Carry Plus99,99
- Trnava Promet113,00
33,33 din/komSjaj za masinsko pranje sudja FINISH 0800 limun
- Trnava Promet476,00
- Trlić529,00
595,00 din/l
RAID 0400 sprej prot.letec.ins
- Trnava Promet437,00
- Trlić569,99
1.092,50 din/l
RAID PROTIV MOLJACA 2/1 LAVANDA
- Trnava Promet418,00
- Trlić499,99
209,00 din/kom
Lovac na boje K2r 10/1
- Trnava Promet155,00
- BB Trade290,97
15,50 din/kom
−29%GLADE OSVEZIVAC 150g RELAX
- BB Trade%229,99
- Trlić299,99
1.533,27 din/kgPERWOLL 3L BLACK MAGIC
- Sunce (Qvattro)620,99
- Trlić999,99
207,00 din/lPERWOLL 3L COLOR MAGIC
- Sunce (Qvattro)619,99
- Trlić999,99
206,66 din/l
SAVEX 300G WHITE
- Sunce (Qvattro)133,99
- Trlić159,99
446,63 din/kg
SEMANA 1650ml GOLD FEVER
- Trlić599,99
- Lilly689,99
363,63 din/l
POLITURA ZA NAMESTAJ 500ml ILIRIJA
- Trlić449,99
- Fortuna Market519,99
899,98 din/lFAKS AQUAMAR 8kg
- Luki1.599,00
- Trlić1.699,99
199,88 din/kgORNEL 1,8L GOLDEN DREAM
- Trlić429,00
- Transkom 94479,00
238,33 din/lFAKS GEL 1L WHITE-COLOR
- Euro Ša M409,00
- Trlić419,00
409,00 din/lOMEKS.ORNEL 1.8l CALMING
- Trlić449,99
- Transkom 94499,00
249,99 din/l
ARF WC LEMON POWER 700ml
- Super Vero309,99
- Trlić339,90
442,84 din/l
ARF LAVANDA I SMILJE 650ml
- Aman349,99
- Trlić479,00
538,45 din/l
DR.BECKMANN SREDSTVO ZA FLEKE 250ml
- Prima425,00
- Trlić439,90
1.700,00 din/l
Dr.BECK 650ml CISTAC TEPIHA SA CETKOM
- Aleksandrović799,99
- Trlić829,00
1.230,75 din/l
LOVAC NA BOJE 20/1
- Aleksandrović259,99
- Trlić289,00
13,00 din/komFAIRY TABLETE ZA MASINU
- Europrom25,20
- Trlić29,99


















