Cene → Kućna hemija → Odmascivac VIN 0750 sa pump.
Odmascivac VIN 0750 sa pump.
Pakovanje 750 g 2 prodavnice Barkod 8606104291867
165,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
220,00 din/kg
Najskuplje je 189,99 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
165,00 din220,00 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta189,99 din253,32 din/kg+24,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 165,00 | 177,50 |
| 01.09.2026. | 165,00 | 177,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VIN ODMASCIVAC 750ml SA PUMPICOMTrlić
- Odmascivac VIN 0750 sa pump.Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−35%ODMAŠCIVAC 500ML "LAVA" 1/12 MAGINUS
- Lilly%219,99
- Cash & Carry Plus249,99
- Gomex289,99
+15 prodavnica366,65 din/l
Odmascivac Premia Expert 750ml
- Profi141,99
- Maxi162,99
- Maxi Online162,99
+2 prodavnice189,32 din/l
ODMAŠĆIVAČ CIF SPREJ 750ML UNILEVER
- Idea544,05
- Mercator544,05
- Roda544,05
+1 prodavnica725,40 din/l
−9%ODMAŠĆIVAČ DAX LIMUN SPREJ 750ML
- Idea%199,99
- Mercator%199,99
- Roda%199,99
266,65 din/lODMASCIVAC LAVEX KITCHEN CLEANER 750ml
- Cash & Carry Plus139,99
- Aleksandrović219,90
- Super Vero247,99
186,65 din/l
ODMASCIVAC DESTELLO 750ML
- Euro Ša M255,00
- Aroma284,90
340,00 din/lOdmascivac MAGIC 650ml pumpica
- Fortuna Market119,99
- Trnava Promet123,00
184,60 din/lODMASCIVAC SILA 750ml SUMADIJA MARKET
- Šumadija Market139,90
- Cash & Carry Plus159,99
186,53 din/l













