Cene → Kućna hemija → Sredstvo za Čišćenje Masine za Veš Clenid 400 ml
Sredstvo za Čišćenje Masine za Veš Clenid 400 ml
Pakovanje 400 ml 3 prodavnice Barkod 8690802038800
229,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
574,98 din/l
Najskuplje je 305,10 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
229,99 din574,98 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta255,00 din637,50 din/l+25,01 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta305,10 din762,75 din/l+75,11 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 229,99 | 255,00 |
| 01.09.2026. | 229,99 | 255,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SREDSTVO ZA CISCENJE MASINE ZA VES CLENID 400MLCash & Carry Plus
- SREDSTVO ZA MAŠINU ZA VEŠ CLENID SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE MAŠINE ZA VEŠ 400MLGomex
- Sredstvo za ciscenje ves masine CLENID 0400Trnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−51 % po lSredstvo za Čišćenje Tepiha Vir 500 ml
- Mega Maxi%139,99
- Trnava Promet%175,00
- Trlić229,99
+1 prodavnica279,98 din/l
−48 % po lSredstvo za čišćenje abrazivno CIF 500 ml pink
- Trnava Promet%149,00
- Cash & Carry Plus169,99
- Trlić179,00
298,00 din/l
−45 % po lSredstvo za Čišćenje Cream Mineral Frosch 500 ml
- Sunce (Qvattro)158,49
- Maxi Online · Mega Maxi%169,99
- Fortuna Market179,99
+18 prodavnica316,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Sredstvo za Odmašćivanje Pumpica Sgr.Sp Axel 750 ml
- Cash & Carry Plus249,99
- Maxi Online%269,99
- Medius%289,90
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%Sredstvo za Staklo Pumpica Clin 500 ml
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−21%Sredstvo za Odmašćivanje Dopuna Sgrasso 750 ml
- Cash & Carry Plus229,99
- Šumadija Market242,00
- Fortuna Market249,99
+33 prodavnice306,65 din/l
−43%Sredstvo za Čišćenje Kamenca Pumpica Cillit 750 ml
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Maxi Online · Mega Maxi%349,99
+31 prodavnica399,99 din/l
−22%Sredstvo za Čišćenje Poda Ocean Mr.Proper 1 l
- Metro323,99
- Sunce (Qvattro)336,99
- Cash & Carry Plus349,99
+31 prodavnica323,99 din/l
−35%Sredstvo za Čišćenje Slivnika Hot Tuboflo 60 g
- Univerexport%69,99
- Trnava Promet91,00
- dm95,00
+31 prodavnica1.166,50 din/kg
−23%Sredstvo za Staklo Dopuna Clin 500 ml
- Fortuna Market159,99
- Leon159,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica319,98 din/l
−38%Sredstvo za Kupatilo u Spreju Anti Calc. Cif 500 ml
- Maxi Online · Mega Maxi%199,99
- Cash & Carry Plus239,99
- Metro239,99
+27 prodavnica399,98 din/l












