Cene → Kućna hemija → Omeksivac LAVELLO 1/1 fresh
Omeksivac LAVELLO 1/1 fresh
Pakovanje 1 l 5 prodavnica Barkod 8606107238630
109,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
109,90 din/l
Najskuplje je 189,99 din, +73% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
109,90 din109,90 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15109,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb109,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68109,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36109,90 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta167,00 din167,00 din/l+57,10 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu181,50 din181,50 din/l+71,60 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta186,63 din186,63 din/l+76,73 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta189,99 din189,99 din/l+80,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 109,90 | 181,50 |
| 01.09.2026. | 109,90 | 181,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LAVELLO OMEKS.1L FRESHAleksandrović
- OMEKS.LAVELLO FRESH 1LPrima
- OPL.LAVELLO 1/1 FRESH LAVAZZASenta Promet
- OMEKSIVAC LAVELLO 1/1 FRESHTrlić
- Omeksivac LAVELLO 1/1 freshTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT LOTUS DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Maxi Online%359,99
- Mega Maxi%359,99
+38 prodavnica206,24 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 71PR LENOR 1.491L
- Medius%399,90
- Univerexport%419,99
- Euro Ša M%429,90
+37 prodavnica268,21 din/l
−47%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLD ORCHID 59PR LENOR 1.239L
- Medius%399,90
- Aroma%399,99
- VUM%399,99
+35 prodavnica322,76 din/l
−20%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LIKE DIAMOND DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Euro Ša M%339,90
- Cash & Carry Plus339,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−34%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LAVAND&CAMOMILE 71PR LENOR 1.491L
- Euro Ša M%429,90
- Prima%429,90
- Univerexport%429,99
+34 prodavnice288,33 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ FRESH BRIGHT SKY SEMANA 1.5L
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+33 prodavnice259,99 din/l
OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BABY CARE DUEL 1.6L
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+32 prodavnice236,88 din/l
−49%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLDEN DREAM ORNEL 1.6L
- Lilly%299,99
- Metalac Market%299,99
- Univerexport%329,99
+31 prodavnica187,49 din/l













