Cene → Kućna hemija → Omeksivac BOHOR 1500 Heppines
Omeksivac BOHOR 1500 Heppines
Pakovanje 1,5 l 2 prodavnice Barkod 8606016593776
420,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
280,00 din/l
Najskuplje je 442,07 din, +5% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
420,00 din280,00 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula442,07 din294,71 din/l+22,07 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 420,00 | 431,04 |
| 01.09.2026. | 420,00 | 431,04 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- OMEKSIVAC BOHOR HAPPINESS CONC 1500 MLCash & Carry Plus
- *Omeksivac BOHOR 1500 HeppinesTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT LOTUS DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
- VUM%369,99
+37 prodavnica206,24 din/l
−43%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 71PR LENOR 1.491L
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Univerexport%419,99
+37 prodavnica268,21 din/l
−19%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LIKE DIAMOND DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Euro Ša M%339,90
- Cash & Carry Plus339,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−47%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLD ORCHID 59PR LENOR 1.239L
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Aroma%399,99
+35 prodavnica322,76 din/l
−43%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LAVAND&CAMOMILE 71PR LENOR 1.491L
- Aman%399,99
- Euro Ša M%429,90
- Prima%429,90
+34 prodavnice268,27 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ FRESH BRIGHT SKY SEMANA 1.5L
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+33 prodavnice259,99 din/l
−14%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BABY CARE DUEL 1.6L
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+32 prodavnice236,88 din/l
−49%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLDEN DREAM ORNEL 1.6L
- Lilly%299,99
- Metalac Market%299,99
- Univerexport%329,99
+31 prodavnica187,49 din/l
















