Cene → Kućna hemija → Osveživači prostora
Osveživači prostora
440 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
−29%WC Osveživač Lemon Bref 2x50 g
- VUM189,99
- Senta Promet199,99
- Trnava Promet205,00
+31 prodavnica1.899,90 din/kg
−33%WC Osveživač Pine Bref 3x50 g
- Trnava Promet294,00
- Medius%299,90
- Maxi Online · Mega Maxi%299,99
+22 prodavnice1.960,00 din/kg
−30%WC Osveživač Pine Bref 2x50 g
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet205,00
- Euro Ša M209,00
+22 prodavnice1.999,90 din/kg
−40%WC Osveživač Lemon 4 Function Bref 50 g
- Trnava Promet110,00
- Maxi Online%129,99
- Medius139,99
+21 prodavnica2.200,00 din/kg
−50%Osveživač Komplet Belo Cveće Airwick 250 ml
- dm%719,00
- Trnava Promet768,00
- Maxi Online%849,99
+19 prodavnica2.876,00 din/l
−32%Osveživač Komplet Anti Tobacco Airwick 19 ml
- Trnava Promet%409,00
- VUM479,99
- Trlić499,99
+19 prodavnica21.526,32 din/l
−43%WC Osveživač Lemon Bref 3x50 g
- Trnava Promet294,00
- Medius%299,90
- Maxi Online · Mega Maxi%299,99
+18 prodavnica1.960,00 din/kg
−28%WC Osveživač Pine/Lavanda Bref 4x50 g
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet379,00
- Cash & Carry Plus379,99
+19 prodavnica1.849,95 din/kg
−31%WC Osveživač Pine 4 Function Bref 50 g
- Medius139,99
- Cash & Carry Plus142,99
- Metro147,59
+19 prodavnica2.799,80 din/kg
−34%WC Osveživač Ocean Bref 2x50 g
- Cash & Carry Plus199,99
- Senta Promet199,99
- Trnava Promet205,00
+18 prodavnica1.999,90 din/kg
−29%Osveživač u Spreju Magnolia&Vanila Glade 300 ml
- Cash & Carry Plus284,99
- Aroma286,80
- Trnava Promet325,00
+17 prodavnica949,97 din/l
−9%Osveživač u Spreju Lavanda Airwick 300 ml
- Trnava Promet255,00
- Euro Ša M266,00
- Senta Promet266,76
+17 prodavnica850,00 din/l
−39%Osveživač Dopuna Belo Cveće Airwick 250 ml
- Trnava Promet376,00
- Euro Ša M421,00
- VUM509,99
+17 prodavnica1.504,00 din/l
−41%Osveživač Dopuna Anti Tobacco Airwick 19 ml
- Trnava Promet328,00
- Cash & Carry Plus349,99
- VUM369,99
+16 prodavnica17.263,16 din/l
−31%WC Osveživač Ocean Bref 50 g
- Aleksandrović109,99
- Trnava Promet110,00
- Cash & Carry Plus129,99
+16 prodavnica2.199,80 din/kg
−30%Osveživač Komplet Sandalovina Bali Glade 269 ml
- BB Trade999,97
- Aleksandrović999,99
- Euro Ša M1.019,00
+15 prodavnica3.717,36 din/l
WC Osveživač Aqua Blue 3u1 Duck 40 g
- Euro Ša M151,00
- Senta Promet161,45
- Cash & Carry Plus163,00
+15 prodavnica3.775,00 din/kg
−9%Osveživač u Spreju Aquamarin Airwick 300 ml
- Trnava Promet225,00
- Euro Ša M277,00
- Aroma280,70
+15 prodavnica750,00 din/l
−41%Osveživač Električni Belo Cveće Airwick 19 ml
- Trnava Promet%409,00
- Cash & Carry Plus499,99
- Trlić499,99
+15 prodavnica21.526,32 din/l
−56%Osvezivac Sprej Glade Lavanda 300 ml
- Čutura229,00
- Idea · Mercator · Roda%240,00
- Cash & Carry Plus284,99
+13 prodavnica763,33 din/l
Osveživač Gel Lavanda Glade 150 g
- Aroma221,00
- Cash & Carry Plus229,99
- Trnava Promet232,00
+14 prodavnica1.473,33 din/kg
Osveživač u Spreju Magnolia&Trešnja Airwick 300 ml
- Trnava Promet255,00
- Euro Ša M266,00
- Senta Promet266,76
+14 prodavnica850,00 din/l
−28%WC Osveživač Fresh Disc Marine Duck 36 ml
- Cash & Carry Plus289,99
- Trnava Promet316,00
- Idea · Mercator · Roda%319,99
+12 prodavnica8.055,28 din/l
−27%WC Osveživač Lemon Bref 4x50 g
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet379,00
- Univerexport%379,99
+14 prodavnica1.849,95 din/kg
−30%Osveživač Komplet Relax Glade 269 ml
- Cash & Carry Plus999,99
- Trnava Promet1.034,00
- Europrom1.099,90
+13 prodavnica3.717,43 din/l
−30%Osveživač Dopuna Relaxing Zen Glade 269 ml
- dm519,00
- Trnava Promet592,00
- Cash & Carry Plus599,99
+13 prodavnica1.929,37 din/l
−44%WC Osveživač Pine Bref 6x50 g
- Euro Ša M499,00
- Cash & Carry Plus499,99
- Idea · Mercator · Roda%519,99
+10 prodavnica1.663,33 din/kg
−47%WC Osveživač Eucalyptus Bref 3x50 g
- Maxi Online · Mega Maxi%299,99
- Trnava Promet302,00
- RIČ309,99
+11 prodavnica1.999,93 din/kg
Osveživač Gel Relaxing Zen Glade 150 g
- dm199,00
- Aroma221,00
- Trnava Promet232,00
+11 prodavnica1.326,67 din/kg
−25%Osveživač Električni Relaxing Zen Glade 20 ml
- Aroma541,80
- Trnava Promet568,00
- Metro623,99
+11 prodavnica27.090,00 din/l
−28%WC Osveživač Fresh Disc Lime Duck 36 ml
- Cash & Carry Plus289,99
- Trnava Promet316,00
- Idea · Mercator · Roda%319,99
+9 prodavnica8.055,28 din/l
−30%Osveživač Dopuna Vanila Glade 269 ml
- Europrom629,90
- Trnava Promet633,00
- Fortuna Market649,99
+11 prodavnica2.341,64 din/l
−25%Osveživač Dopuna Relaxing Zen Glade 20 ml
- dm399,00
- Trnava Promet469,00
- Euro Ša M505,00
+11 prodavnica19.950,00 din/l
−34%Domestos Rb Power 5 Lime WC Osveživac 2x50 g
- Trnava Promet204,00
- Medius219,99
- Metro279,98
+11 prodavnica2.040,00 din/kg
−33%Domestos Rb Power 5 Ocean WC Osveživac 2x50 g
- Trnava Promet204,00
- Metro279,98
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%279,99
+9 prodavnica2.040,00 din/kg
−32%Domestos Rb Power 5 Ocean WC Osveživac 50 g
- Trnava Promet111,00
- Metro149,99
- Idea · Mercator · Roda%159,90
+9 prodavnica2.220,00 din/kg
−30%GLADE automatik sprej 269ml Lavanda dopuna
- dm549,00
- Trnava Promet592,00
- Senta Promet603,06
+11 prodavnica2.040,89 din/l
−30%Osveživač u Spreju Glade Relaxing 300 ml
- Senta Promet309,99
- Euro Ša M324,00
- Trnava Promet325,00
+10 prodavnica1.033,30 din/l
−32%WC Osveživač Lime Domestos 50 g
- Trnava Promet111,00
- Metro149,99
- Idea · Mercator · Roda%159,99
+8 prodavnica2.220,00 din/kg
−35%WC Osveživač Deluxe Magnolia Bref 2x50 g
- Trnava Promet238,00
- ZAM249,90
- Medius259,99
+10 prodavnica2.380,00 din/kg
−54%WC Osveživač Deluxe Magnolia Bref 3x50 g
- BB Trade%279,99
- Cash & Carry Plus299,99
- Maxi Online · Mega Maxi%299,99
+9 prodavnica1.866,60 din/kg
−27%WC Osvezivac Duck Fresh Discs Lavanda 36 ml
- Euro Ša M309,00
- Trnava Promet316,00
- Maxi Online · Mega Maxi%339,99
+9 prodavnica8.583,33 din/l
Glade Osvezivac Gel 150 g Djurdjevak
- Euro Ša M240,00
- Europrom259,90
- ZAM259,90
+10 prodavnica1.600,00 din/kg
−30%Osveživač Dopuna Sandalovina Bali Glade 269 ml
- Metro695,99
- Idea · Mercator · Roda%699,99
- RIČ699,99
+7 prodavnica2.587,32 din/l
Osveživač Dopuna Lavanda Airwick 250 ml
- VUM494,99
- Prima699,50
- Trlić699,99
+9 prodavnica1.979,96 din/l
−42%Osveživač Dopuna Belo Cveće Airwick 19 ml
- Trnava Promet328,00
- Euro Ša M385,00
- Cash & Carry Plus399,99
+9 prodavnica17.263,16 din/l
WC Osveživač za Vodokotliće Ocean Deft 50 g
- Senta Promet85,47
- Gomex99,99
- Idea · Mercator · Roda101,98
+7 prodavnica1.709,40 din/kg
−54%WC Osveživač Deluxe Jasmin Bref 3x50 g
- BB Trade%279,99
- Cash & Carry Plus299,99
- Trnava Promet302,00
+9 prodavnica1.866,60 din/kg






















