Cene → Kućna hemija → OSVEŽIVAČ DOPUNA VANILA GLADE 269ML

OSVEŽIVAČ DOPUNA VANILA GLADE 269ML
Pakovanje 269 ml 14 prodavnica Barkod 5000204957839
629,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
2.341,64 din/l
Najskuplje je 1.059,00 din, +68% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
629,90 din2.341,64 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta633,00 din2.353,16 din/l+3,10 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta649,99 din2.416,32 din/l+20,09 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik649,99 din2.416,32 din/l+20,09 din
-
695,99 din2.587,32 din/l+66,09 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro695,99 din
- Beograd · Metro, Zemun695,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača695,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac695,99 din
- Novi Sad · Metro695,99 din
-
699,99 din999,99 din2.602,19 din/l+70,09 din
-
699,99 din999,99 din2.602,19 din/l+70,09 din
-
699,99 din999,99 din2.602,19 din/l+70,09 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta769,99 din2.862,42 din/l+140,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta945,99 din3.516,69 din/l+316,09 din
-
945,99 din3.516,69 din/l+316,09 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta945,99 din3.516,69 din/l+316,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 962,99 – 1.034,99 din998,99 din3.713,72 din/l+369,09 din
-
dm136 radnji u 48 mesta1.059,00 din3.936,80 din/l+429,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 399,99 | 945,99 |
| 01.09.2026. | 399,99 | 945,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GLADE FM DOPUNA VANILLA BLOSSOMAleksandrović
- OSVEZIVAC VAZDUHA GLADE D OPUNA LAVANDA I JASMINAroma, City
- glade automatik dop.VANILA 269mldm
- GLADE OSV.VANILA DOPUNA -839Europrom
- OSVEŽIVAČ GLADE 269ML REFIL ROMANTIC VANILLA BLOSSOMFortuna Market
- SPREJ AUTOMA GLADE VANILA DOP 269MLIdea, Mercator, Roda
- Glade Automatik sprej Vanila-dopunaMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- 269ML GLADE AUT SP DOP VANILA-STAND.-VAR.Metro
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−61 % po lOsvezivac LILLA 250 ml Cimet Vanila
- Trnava Promet226,00
- Trlić249,99
- Čutura279,99
+3 prodavnice904,00 din/l
−59 % po lOSVEŽIVAČ U SPREJU MAGNOLIA&VANILA GLADE 300ML
- Cash & Carry Plus284,99
- Aroma286,80
- Trnava Promet325,00
+17 prodavnica949,97 din/l- −52 % po l
OSVEZIVAC BRAIT VANILA REFIL 250ml
- Cash & Carry Plus279,99
- Euro Ša M303,00
1.119,96 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−39%OSVEŽIVAČ ZA VEŠ BEADS SPRING LENOR 150G
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Cash & Carry Plus449,05
- Medius%449,90
+18 prodavnica2.666,60 din/kg
−32%OSVEŽIVAČ KOMPLET ANTI TOBACCO AIRWICK 19ML
- Trnava Promet%409,00
- VUM479,99
- Čutura%499,99
+19 prodavnica21.526,32 din/l
−50%OSVEŽIVAČ KOMPLET BELO CVEĆE AIRWICK 250ML
- dm%719,00
- Trnava Promet768,00
- Euro Ša M885,00
+19 prodavnica2.876,00 din/l
OSVEŽIVAČ DOPUNA BELO CVEĆE AIRWICK 250ML
- Trnava Promet376,00
- Euro Ša M421,00
- VUM509,99
+17 prodavnica1.504,00 din/l
−9%OSVEŽIVAČ U SPREJU LAVANDA AIRWICK 300ML
- Trnava Promet255,00
- Euro Ša M266,00
- Senta Promet266,76
+17 prodavnica850,00 din/l
−29%OSVEŽIVAČ U SPREJU MAGNOLIA&VANILA GLADE 300ML
- Cash & Carry Plus284,99
- Aroma286,80
- Trnava Promet325,00
+17 prodavnica949,97 din/l
−39%OSVEŽIVAČ ZA VEŠ BEADS GOLD ORCHID LENOR 150G
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Medius%449,90
- Cash & Carry Plus449,99
+15 prodavnica2.666,60 din/kg
−41%OSVEŽIVAČ DOPUNA ANTI TOBACCO AIRWICK 19ML
- Trnava Promet328,00
- Cash & Carry Plus349,99
- Transkom 94359,00
+16 prodavnica17.263,16 din/l






