Cene → Kućna hemija → Osveživači prostora
Osveživači prostora
440 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

Osveživač Komplet Winter Punch Airwick 228 ml
- Aroma1.064,70
- Maxi Online1.636,00
- dm1.699,00
+4 prodavnice4.669,74 din/l
Osveživač Dopuna Winter Punch Airwick 228 ml
- Aroma718,50
- Maxi Online1.111,00
- dm1.149,00
+4 prodavnice3.151,32 din/l
WC Osveživač za Vodokotliće Duck 45 g
- Cash & Carry Plus249,99
- Trnava Promet265,00
- Euro Ša M267,90
+4 prodavnice5.555,33 din/kg
−29%AIRWICK mirisni stapici Cari leta 0030
- Trnava Promet345,00
- Euro Ša M432,00
- Idea · Mercator · Roda%469,99
+2 prodavnice11.500,00 din/l
−36%AIRWICK elektricni refil Linen&White Orchid 19ml 6
- Trnava Promet328,00
- Fortuna Market349,99
- Euro Ša M379,00
+4 prodavnice17.263,16 din/l
−43%Ceresit Stop vlazi Aero 360 dopuna Lavanda
- Prima999,50
- Idea · Mercator · Roda%999,99
- Trnava Promet1.018,00
+2 prodavnice
−40%AIRWICK FM refil summer delights 0250 6
- Mega Maxi%689,99
- Transkom 94729,00
- Metro1.019,00
+4 prodavnice2.759,96 din/l
−31%glade mini sveća RELAXING ZEN 1/1
- Aroma324,40
- Aksa379,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
+2 prodavnice4.634,29 din/kg
−47%WC Osv Bref Deluxe Bouquet 3x50 g
- Maxi Online · Mega Maxi%299,99
- dm399,00
- Lilly%429,99
+3 prodavnice1.999,93 din/kg
−35%Osv Bref Color Aktiv Eucalypt 5x50 g
- Lilly%599,99
- Idea · Mercator · Roda%649,99
- Maxi Online · Mega Maxi692,99
+1 prodavnica2.399,96 din/kg
−60%Osveživač Gel Sandalovina Bali Glade 180 g
- Idea · Mercator · Roda%220,00
- Super Vero461,99
- Univerexport494,99
+1 prodavnica1.222,22 din/kg
−26%Osveživač u Spreju Merry Berry Glade 300 ml
- Fortuna Market299,99
- Univerexport%359,99
- Idea · Mercator · Roda519,99
+1 prodavnica999,97 din/l
−56%Osveživač Dopuna Apple Pie Glade 269 ml
- Fortuna Market599,99
- Idea · Mercator · Roda%620,00
- Mega Maxi939,99
+1 prodavnica2.230,45 din/l
−51%Osveživač Automatic Baza Apple Pie Glade 269 ml
- Idea · Mercator · Roda%800,00
- Fortuna Market999,99
- Univerexport%1.099,99
+1 prodavnica2.973,98 din/l
Osveživač Gel Ocean Adventure Glade 150 g
- Aleksandrović249,99
- Super Vero357,99
- Univerexport364,99
+3 prodavnice1.666,60 din/kg
−56%Osveživač Gel Grapefruit Airwick 75 ml
- dm%299,00
- Idea · Mercator · Roda%480,00
- Super Vero1.019,99
+1 prodavnica3.986,67 din/l
Osveživač Dopuna Pumpking Spice Airwick 228 ml
- Aroma718,50
- dm1.149,00
- Idea · Mercator · Roda1.199,00
+1 prodavnica3.151,32 din/l
−30%Osveživač za Gardarobu 3/1 Chicco
- Aksa Premium399,00
- Idea · Mercator · Roda%450,00
- Aksa579,00
+1 prodavnica133,00 din/kom
WC Osveživač Fresh Disc Mint Mission Duck 36 ml
- Euro Ša M288,00
- Idea · Mercator · Roda444,99
- Super Vero461,99
+1 prodavnica8.000,00 din/l
−44%WC Osveživač Lime Domestos 3x50 g
- Idea · Mercator · Roda%300,00
- Super Vero543,99
- Maxi Online562,99
+1 prodavnica2.000,00 din/kg
−43%WC Osveživač White Tea Domestos 2x55 g
- Idea · Mercator · Roda%240,00
- Metro279,98
- Super Vero%304,99
+1 prodavnica2.400,00 din/kg
−33%WC Osveživač Power 5 Lime Domestos 5x50 g
- VUM449,99
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- Univerexport%499,99
+1 prodavnica1.799,96 din/kg
Osvezivac LILLA 250ml Ambient za prost.i tkanine pumpica
- Trnava Promet226,00
- Trlić249,90
- Idea · Mercator · Roda259,99
+1 prodavnica904,00 din/l
Osvezivac LILLA 250 ml Cimet Vanila
- Trnava Promet226,00
- Trlić249,99
- Čutura279,99
+3 prodavnice904,00 din/l
Tablete za vodokotlic BRAIT 50g Blue
- Trnava Promet82,00
- Cash & Carry Plus89,20
- Medius89,99
+3 prodavnice1.640,00 din/kg
−14%Airwick Af Komplet Pamuk 228 ml
- Trnava Promet847,00
- Euro Ša M1.072,00
- Super Vero%1.434,99
+3 prodavnice3.714,91 din/l
Felce Azzurra osveživač gel 140g
- Trnava Promet188,00
- VP Dima199,00
- dm249,00
+3 prodavnice1.342,86 din/kg
Air Wick Refil Linen In The Air 250 ml
- Euro Ša M389,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Trlić499,99
+3 prodavnice1.556,00 din/l
−14%Airwick AF refil Jasmin 228ml
- Euro Ša M461,00
- Fortuna Market549,99
- VP Dima765,00
+3 prodavnice2.021,93 din/l
−60%Sveća Air Wick Tesla Mountain Berry
- Idea · Mercator · Roda%360,00
- Aroma468,90
- dm579,00
+1 prodavnica
−30%Bref deLUXE Midnight B. wc osveživač 2/1
- dm219,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Mega Maxi391,99
+1 prodavnica2.190,00 din/kg
Osvezivac Vazduha Airwick Afsandalwood Dopuna 228 ml
- Euro Ša M1.029,00
- Aroma1.064,70
- Metro1.623,00
+3 prodavnice4.513,16 din/l
−31%Osv Glade SP Relax Dop 1+1 25%
- Metro1.055,99
- Idea · Mercator · Roda%1.099,00
- Maxi Online · Mega Maxi1.210,00
1.962,81 din/l
Osv Domestos Almati Lime 2x55 g
- Transkom 94369,00
- BB Trade369,97
- Roda369,99
+3 prodavnice3.354,55 din/kg
−35%Osv Ca Eucalyptus 4x50 g Bref
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- Maxi Online · Mega Maxi652,99
- Super Vero677,99
2.499,95 din/kg
−37%Osvez.prostor./sprej Glade Lavanda 300ml
- Super Vero%298,99
- Aleksandrović349,99
- Prima365,00
+3 prodavnice996,63 din/l
WC Osveživač Aqua Blue Duopack Duck 80 g
- Euro Ša M260,00
- Super Vero377,99
- Lilly399,99
+2 prodavnice3.250,00 din/kg
−56%Sveća Mirisna Merry Berry Glade 129 g
- Idea · Mercator · Roda%380,00
- Univerexport%589,99
- Mega Maxi749,99
2.945,74 din/kg
−30%Sveća Miris Vanilla Capp 129 g Glade
- Univerexport%589,99
- Mega Maxi819,99
- Idea · Mercator · Roda869,99
4.573,57 din/kg
Osveživač Electric Baza Merry Berry Glade 20 ml
- Mega Maxi769,99
- Roda839,99
- Mercator849,99
+2 prodavnice38.499,50 din/l
−37%WC Osveživač Mountain WC Net 4/1
- Idea · Mercator · Roda%289,99
- Super Vero452,99
- Univerexport553,99
72,50 din/kom
Osveživač u Spreju Lavender Provence LMX 300 ml
- Cash & Carry Plus149,99
- RIČ169,99
- Univerexport177,99
+2 prodavnice499,97 din/l
Osveživač u Spreju Pino LMX 300 ml
- Senta Promet128,99
- Trnava Promet142,00
- Cash & Carry Plus149,99
+2 prodavnice429,97 din/lWC Osveživač Blue Water Eucalyptus Wellnax 3x50 g
- Univerexport192,99
- Europrom195,90
- Senta Promet196,50
+2 prodavnice1.286,60 din/kg
−44%WC Osveživač Ocean Domestos 3x50 g
- Idea · Mercator · Roda%300,00
- Super Vero540,99
- Univerexport577,24
2.000,00 din/kg
WC Osveživač Wellness Vitality Bref 2x50 g
- Mega Maxi382,99
- Idea · Mercator · Roda429,99
- Univerexport447,99
3.829,90 din/kg
Osvezivac LILLA 250ml White Pearl za prost.i tkanine pumpica
- Trnava Promet226,00
- Trlić259,00
- Idea · Mercator · Roda259,99
904,00 din/l
Osvezivac LILLA 250ml Elegance za prost.i tkanine pumpica
- Trnava Promet226,00
- Trlić249,90
- Idea · Mercator · Roda259,99
904,00 din/l




























