Cene → Kućna hemija → OSVEŽIVAČ AUTOMATIC BAZA APPLE PIE GLADE 269ML

OSVEŽIVAČ AUTOMATIC BAZA APPLE PIE GLADE 269ML
Pakovanje 269 ml 6 prodavnica Barkod 5000204319637
749,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market, na akciji do 29.09.
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
2.788,07 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 1.608,00 din, +114% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Fortuna Market najjeftinije akcija do 29.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 danaRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik749,99 din999,99 din2.788,07 din/l
-
800,00 din1.619,00 din2.973,98 din/l+50,01 din
-
800,00 din1.619,00 din2.973,98 din/l+50,01 din
-
800,00 din1.619,00 din2.973,98 din/l+50,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 1.498,74 – 1.611,43 din1.555,08 din5.780,97 din/l+805,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.608,00 din5.977,70 din/l+858,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 999,99 | 1.613,50 |
| 25.09.2026. | 999,99 | 1.613,50 |
| 22.09.2026. | 1.555,08 | 1.619,00 |
| 01.09.2026. | 1.493,00 | 1.619,00 |
Promene cene
- Mega Maxi 22.09. 1.493,00 → 1.608,00 din +8%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- OSVEŽIVAČ GLADE BAZA 269ML APPLE PIE 60059275Fortuna Market
- OSV AUTOM BAZA APPL PIE 269ML GLADEIdea, Mercator, Roda
- Glade automatic baza Apple PieMega Maxi
- OSVEŽIVAČ AUTOMATIC BAZA APPLE PIE GLADE 269MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−20 % po lOSVEŽIVAČ AUTOMATIC APPLE GLADE 269ML
- Super Vero%598,99
- Univerexport951,11
2.226,73 din/l
−20 % po lOSVEŽIVAČ DOPUNA APPLE PIE GLADE 269ML
- Fortuna Market599,99
- Idea · Mercator · Roda%620,00
- Mega Maxi939,99
+1 prodavnica2.230,45 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−39%OSVEŽIVAČ ZA VEŠ BEADS SPRING LENOR 150G
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Cash & Carry Plus449,05
- Medius%449,90
+18 prodavnica2.666,60 din/kg
−32%OSVEŽIVAČ KOMPLET ANTI TOBACCO AIRWICK 19ML
- Trnava Promet%409,00
- VUM479,99
- Čutura%499,99
+19 prodavnica21.526,32 din/l
−50%OSVEŽIVAČ KOMPLET BELO CVEĆE AIRWICK 250ML
- dm%719,00
- Trnava Promet768,00
- Euro Ša M885,00
+19 prodavnica2.876,00 din/l
−9%OSVEŽIVAČ U SPREJU LAVANDA AIRWICK 300ML
- Aleksandrović199,99
- Trnava Promet255,00
- Euro Ša M266,00
+18 prodavnica666,63 din/l
−39%OSVEŽIVAČ ZA VEŠ BEADS GOLD ORCHID LENOR 150G
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Medius%449,90
- Cash & Carry Plus449,99
+15 prodavnica2.666,60 din/kg
OSVEŽIVAČ DOPUNA BELO CVEĆE AIRWICK 250ML
- Trnava Promet376,00
- Euro Ša M421,00
- VUM509,99
+17 prodavnica1.504,00 din/l
−9%OSVEŽIVAČ U SPREJU AQUAMARIN AIRWICK 300ML
- Aleksandrović199,99
- Trnava Promet225,00
- Euro Ša M277,00
+16 prodavnica666,63 din/l
−29%OSVEŽIVAČ U SPREJU MAGNOLIA&VANILA GLADE 300ML
- Cash & Carry Plus284,99
- Aroma286,80
- Trnava Promet325,00
+16 prodavnica949,97 din/l









