Cene → Kućna hemija → Bref deLUXE Midnight B. wc osveživač 2/1

Bref deLUXE Midnight B. wc osveživač 2/1
Pakovanje 100 g 6 prodavnica Barkod 9000101820188
219,00 din
najjeftinije u prodavnici dm
2.190,00 din/kg
Najskuplje je 415,99 din, +90% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
219,00 din2.190,00 din/kg
-
299,99 din429,99 din2.999,90 din/kg+80,99 din
-
299,99 din429,99 din2.999,90 din/kg+80,99 din
-
299,99 din429,99 din2.999,90 din/kg+80,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta391,99 din3.919,90 din/kg+172,99 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta415,99 din4.159,90 din/kg+196,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Maxi · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 219,00 | 422,99 |
| 28.09.2026. | 219,00 | 422,99 |
| 01.09.2026. | 219,00 | 402,67 |
Promene cene
- Mercator 28.09. 402,67 → 429,99 din +7%
- Roda 28.09. 402,67 → 429,99 din +7%
- Idea 28.09. 402,67 → 429,99 din +7%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Bref deLUXE Midnight B. wc osveživač 2/1dm
- WC OSV BREF DELUXE BOUQUET 2X50GIdea, Mercator, Roda
- BREF DX BOUQUET WC OSVEŽIVAC 2X50GLilly
- Bref Delux Bouquet 2x50gMega Maxi
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−48%Bref Hygiene Gel Fresh 700 ml
- dm%89,00
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trnava Promet169,00
+19 prodavnica127,14 din/l
−24%BREF kuglice DUO 2x50g LAVANDA 10
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet205,00
- Morava219,72
+14 prodavnica1.999,90 din/kg
−48%Bref WC Sanit 700 ml Limun
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Europrom%169,90
- Euro Ša M172,00
+11 prodavnica171,43 din/l
−48%BREF SANIT za WC 700 ml Pine
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trnava Promet169,00
- Euro Ša M177,00
+9 prodavnica171,43 din/l
−53%Bref Kuglice 50 g Active Chlorin
- Senta Promet109,99
- Idea · Mercator · Roda%125,00
- dm%139,00
+9 prodavnica2.199,80 din/kg
−14%Bref WC Kuglice 3x50 g Limun
- Senta Promet274,99
- Prima%299,90
- Aleksandrović299,99
+8 prodavnica1.833,27 din/kg
−24%BREF kuglice DUO 2x50g eucalyp 10
- Trnava Promet210,00
- Fortuna Market229,99
- ZAM249,90
+8 prodavnica2.100,00 din/kg
−37%Bref WC Kuglice 3x50 g Pine
- Senta Promet274,99
- Prima%299,90
- Aleksandrović299,99
+8 prodavnica1.833,27 din/kg









