Cene → Kućna hemija
Kućna hemija
3.265 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

DETERDŽENT ZA SUĐE APPLE+2 ALOE VERA MER 3X450ML
- Maxi Online373,99
- Univerexport388,99
277,03 din/l
−26%SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA PRONATURE CLIN 500ML
- dm%159,00
- Super Vero240,99
318,00 din/l
KAPSULE ZA VEŠ DISCS UNIVERSAL PERSIL 54/1
- Aroma1.975,64
- Univerexport3.495,99
36,59 din/kom
ARIEL PODS 15 PCS REGULAR
- Europrom34,90
- Soulfood1.059,99
2,33 din/kom
OMEKSIVAC ZA VES LENOR GRANULE SPRING 2X140G
- Aroma1.027,02
- Soulfood1.099,99
7.335,86 din/kg![FINISH SJAJ 400ML [011219]](/cene/slike/89/8592326010389.jpg?v=4b2c149e)
FINISH SJAJ 400ML [011219]
- Trlić419,00
- Soulfood629,99
1.047,50 din/lAVAX UN.SRED.ZA CISCENJE PODOVA 5L
- Soulfood202,80
- Euro Ša M268,00
40,56 din/l
CIF CREAM LEMON 500ML.
- Mikromarket189,00
- Soulfood349,99
378,00 din/lMER EXTRA APPLE 500G VIM
- Trlić189,00
- Soulfood189,99
378,00 din/kg
SOMAT ALL IN ONE 100/1
- Euro Ša M1.488,00
- Soulfood1.669,99
14,88 din/komSavex color 300g
- Šumadija Market134,00
- Trnava Promet149,00
446,67 din/kg
Vir Pod Pfingstrose 1/1
- Trnava Promet203,00
- Trlić249,90
203,00 din/lCistac odvoda ELVI Canalino za vrucu vodu 60gr 12
- Trnava Promet74,00
- Cash & Carry Plus79,99
1.233,33 din/kg
Omeksivac VIR 1450ml Magnetisch
- Trnava Promet316,00
- Mega Maxi508,99
217,93 din/l
Omeksivac VIR 1450ml Romantisch
- Trnava Promet316,00
- Mega Maxi508,99
217,93 din/lKocka za potpalu 48/1 Zoda 32
- Leon69,99
- Trnava Promet78,00
1,46 din/kom
ERDAL 60ml krema u tubi braon
- Trnava Promet230,00
- Super Vero281,99
3.833,33 din/l
ERDAL spr.za prevr.koz.0250bra
- Trnava Promet393,00
- Aleksandrović419,99
1.572,00 din/l
GLADE Elektrik dopuna 20ml Lavanda
- Trnava Promet469,00
- Aleksandrović499,99
23.450,00 din/lRAID 0400 sprej multi insect
- Trnava Promet599,00
- Trlić669,99
1.497,50 din/l
GLADE automatik sprej 269ml Peonija & Cherry - dopuna
- Trnava Promet592,00
- Trlić649,99
2.200,74 din/lTableta za vodokotlic okean 0040 General
- Trnava Promet102,00
- Trlić119,99
2.550,00 din/kgTablete za vodokotlic bor 0040 General
- Trnava Promet102,00
- Trlić119,99
2.550,00 din/kgGranule za slivnike Nurek 250g
- Trnava Promet264,00
- Trlić299,00
1.056,00 din/kgTvrdi osvezivac bor 35g General 30
- Trnava Promet55,00
- Trlić59,99
1.571,43 din/kgTvrdi osvezivac cvetni 35g General 30
- Trnava Promet55,00
- Trlić59,99
1.571,43 din/kgTvrdi osvezivac okean 35g General 30
- Trnava Promet55,00
- Trlić59,99
1.571,43 din/kgOsvezivac za usisivace 3/1 bor General
- Trnava Promet149,00
- Trlić169,99
49,67 din/komMikro sprej osvezivac bor 0015 General
- Trnava Promet220,00
- Trlić249,00
14.666,67 din/lMikro sprej dopuna bor 15ml General
- Trnava Promet184,00
- Trlić209,99
12.266,67 din/lMikro sprej osvezivac okean 0015 General
- Trnava Promet220,00
- Trlić249,00
14.666,67 din/lMikro sprej dopuna okean 15ml General
- Trnava Promet184,00
- Trlić209,99
12.266,67 din/lOsvezivac KOLORADO gel 0150 desert gold
- Trnava Promet158,00
- Trlić199,99
1.053,33 din/lBROS prasak protiv mrava 100g
- Trnava Promet243,00
- Cash & Carry Plus299,99
2.430,00 din/kg
BROS 300ml sprej protiv osa i strsljena
- Trnava Promet587,00
- Cash & Carry Plus729,99
1.956,67 din/l
BROS Tecnost za el.aparat protiv komaraca
- Trnava Promet428,00
- Cash & Carry Plus599,99

BROS Tablete za el.aparat protiv komaraca 20/1
- Trnava Promet203,00
- Senta Promet243,23
10,15 din/kom
BROS stapici protiv komaraca 4/1
- Trnava Promet383,00
- Cash & Carry Plus489,99
95,75 din/kom
BROS Spirale 10/1 protiv komaraca
- Trnava Promet224,00
- Cash & Carry Plus369,99
22,40 din/kom
AIRWICK FM refil smooth satine&moon lily 0250 6
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet376,00
1.479,96 din/l
AIRWICK AF refil Linen&White Orchid 228ml 4
- Trnava Promet558,00
- Europrom749,90
2.447,37 din/lVANISH 100ml za fleke PINK kes
- Trnava Promet90,00
- ZAM149,90
900,00 din/l
AIRWICK FM refil Sparkling Berry bliss 0250 6
- Trnava Promet376,00
- Aleksandrović549,99
1.504,00 din/l
CALGON protiv kamenca 700g
- Trnava Promet438,00
- Trlić709,99
625,71 din/kg
AIRWICK FM refil Linen in the Air 0250 6
- Metro978,00
- Mega Maxi1.153,00
3.912,00 din/l
AIRWICK AF REFIL EUKALIPTUS FRESSIA 228ML
- Trnava Promet487,00
- Aroma718,50
2.135,96 din/l
AIRWICK elektricni refil Blue Eucalyptus&Cedarwood 6
- Trnava Promet328,00
- Aleksandrović399,99

Deterdzent ARIEL kapsule 72/1 MS
- Mikromarket1.399,99
- Trnava Promet2.651,00
19,44 din/kom


















