Cene → Kućna hemija → Sredstvo za Čišćenje Višenamensko Clenid 750 ml

Sredstvo za Čišćenje Višenamensko Clenid 750 ml
Pakovanje 750 ml 2 prodavnice Barkod 8690802038824
293,10 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport
390,80 din/l
Najskuplje je 305,10 din, +4% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
293,10 din390,80 din/l
-
Gomex157 radnji u 102 mesta305,10 din406,80 din/l+12,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 293,10 | 299,10 |
| 01.09.2026. | 293,10 | 299,10 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SREDSTVO VIŠENAMENSKO CLENID SPREJ PUMP 750MLGomex
- SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE VIŠENAMENSKO CLENID 750MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −65 % po l
Sredstvo za ciscenje stakla TIME GLASS blue shine 0650 sa rasprsivacem
- Fortuna Market89,99
- Trnava Promet103,00
138,45 din/l - −60 % po l
Sredstvo za ciscenje stakla VIN CLEAN 0750 sa rasprsivacem
- Trnava Promet116,00
- Trlić129,90
154,67 din/l - −59 % po l
Sredstvo za ciscenje toaleta Sanitar LAVAX fresh 0750
- Cash & Carry Plus119,99
- Trnava Promet148,00
- Senta Promet163,09
+1 prodavnica159,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Sredstvo za Odmašćivanje Pumpica Sgr.Sp Axel 750 ml
- Cash & Carry Plus249,99
- Maxi Online%269,99
- Medius%289,90
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%Sredstvo za Staklo Pumpica Clin 500 ml
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−21%Sredstvo za Odmašćivanje Dopuna Sgrasso 750 ml
- Cash & Carry Plus229,99
- Šumadija Market242,00
- Fortuna Market249,99
+33 prodavnice306,65 din/l
−43%Sredstvo za Čišćenje Kamenca Pumpica Cillit 750 ml
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Maxi Online · Mega Maxi%349,99
+31 prodavnica399,99 din/l
Sredstvo za Čišćenje Poda Ocean Mr.Proper 1 l
- Metro323,99
- Sunce (Qvattro)336,99
- Cash & Carry Plus349,99
+31 prodavnica323,99 din/l
−35%Sredstvo za Čišćenje Slivnika Hot Tuboflo 60 g
- Univerexport%69,99
- Trnava Promet91,00
- dm95,00
+31 prodavnica1.166,50 din/kg
−23%Sredstvo za Staklo Dopuna Clin 500 ml
- Leon145,99
- Fortuna Market159,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica291,98 din/l
−27%Sredstvo za Čišćenje Parketa Pronto 750 ml
- ZAM%449,90
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,99
+28 prodavnica599,87 din/l















