Cene → Kućna hemija → TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ TP VIVID COLOR VIKING 2.7L

TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ TP VIVID COLOR VIKING 2.7L
Pakovanje 2,7 l 2 prodavnice Barkod 8692900609036
749,97 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
277,77 din/l
Najskuplje je 1.016,94 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
749,97 din277,77 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 977,21 – 1.056,66 din1.016,94 din376,64 din/l+266,97 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 749,97 | 883,46 |
| 01.09.2026. | 749,97 | 883,46 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DET TEC VIKING 2.7L COLORBB Trade
- TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ TP VIVID COLOR VIKING 2.7LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −58 % po l
DETERDŽENT TEČNI WELL DONE COLOR 4L
- Senta Promet463,13
- Gomex573,75
115,78 din/l - −53 % po l
TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR PERFEKTA 4.31L
- Sunce (Qvattro)563,99
- Univerexport649,73
- Trlić669,99
130,86 din/l
−34 % po lTEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR DUEL 2.45L
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus629,99
+21 prodavnica183,67 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ UNIVERSAL DUEL 2.45L
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%589,99
- Aman%599,99
- Euro Ša M%629,90
+31 prodavnica240,81 din/l
−40%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK PERWOLL 1L
- Leon359,99
- Senta Promet385,01
- Morava389,00
+33 prodavnice359,99 din/l
−40%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR PERWOLL 1L
- Morava389,00
- Medius%399,90
- VP Dima399,90
+30 prodavnica389,00 din/l
−40%Tecni deterdzent PERWOLL 1000ml balsam
- Morava389,00
- Trnava Promet403,00
- Cash & Carry Plus429,99
+24 prodavnice389,00 din/l
−45%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 88PR PERSIL 3.96L
- Mikromarket1.340,00
- Cash & Carry Plus1.599,99
- Morava1.665,00
+22 prodavnice338,38 din/l
−41%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR DUEL 2.45L
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus629,99
+21 prodavnica183,67 din/l
−36%Tecni deterdzent DUEL 2450ml Soft Lotus
- Morava%689,99
- Podunavlje%698,99
- ZAM%699,90
+21 prodavnica281,63 din/l
−36%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ MS 20PR ARIEL 900ML
- VP Dima399,00
- Metro%630,00
- ZAM%699,90
+19 prodavnica443,33 din/l
















