Cene → Kućna hemija → SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE VINEGAR GEL ERLA 1L
SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE VINEGAR GEL ERLA 1L
Pakovanje 1 l 2 prodavnice Barkod 5906534021618
619,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
619,99 din/l
Najskuplje je 702,24 din, +13% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
619,99 din619,99 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 675,84 – 728,64 din702,24 din702,24 din/l+82,25 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 619,99 | 661,12 |
| 01.09.2026. | 619,99 | 661,12 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SREDST. ERLA VINEGAR GEL ZA KUHINJU I KUPATILO 1LCash & Carry Plus
- SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE VINEGAR GEL ERLA 1LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−64 % po lSREDSTVO ZA ČIŠĆENJE SLIVNIKA CEVTOK PANONIJA 1L
- Čutura225,00
- Trnava Promet%269,00
- Metro272,99
+15 prodavnica225,00 din/l
−63 % po lSREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA SPRING FLOWERS AJAX 1L
- Metalac Market229,00
- Mikromarket230,00
- Euro Ša M245,00
+22 prodavnice229,00 din/l
−63 % po lSREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA JASMIN AJAX 1L
- Metalac Market229,00
- Trlić249,00
- Univerexport269,99
229,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−5%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE PUMPICA SGR.SP AXEL 750ML
- Cash & Carry Plus249,99
- Medius%289,90
- Aleksandrović289,99
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA CLIN 500ML
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−28%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE DOPUNA SGRASSO 750ML
- Metro%216,00
- Cash & Carry Plus229,99
- Trlić%239,99
+33 prodavnice288,00 din/l
−43%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KAMENCA PUMPICA CILLIT 750ML
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Euro Ša M%319,90
+32 prodavnice399,99 din/l
−30%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA OCEAN MR.PROPER 1L
- Super Vero%299,99
- Metro323,99
- Sunce (Qvattro)336,99
+31 prodavnica299,99 din/l
−23%SREDSTVO ZA STAKLO DOPUNA CLIN 500ML
- Leon145,99
- Fortuna Market159,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica291,98 din/l
−10%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE SLIVNIKA HOT TUBOFLO 60G
- Trnava Promet91,00
- Super Vero%94,99
- Leon%95,99
+30 prodavnica1.516,67 din/kg
−27%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PARKETA PRONTO 750ML
- ZAM%449,90
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,99
+28 prodavnica599,87 din/l















