Cene → Kućna hemija → SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA JASMIN AJAX 1L

SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA JASMIN AJAX 1L
Pakovanje 1 l 3 prodavnice Barkod 8718951331877
229,00 din
najjeftinije u prodavnici Metalac Market
229,00 din/l
Najskuplje je 269,99 din, +18% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
229,00 din229,00 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta249,00 din249,00 din/l+20,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta269,99 din269,99 din/l+40,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 229,00 | 249,00 |
| 01.09.2026. | 229,00 | 249,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Podoper AJAX Jasmin N 1 lMetalac Market
- AJAX 1L FLORAL LAGUNTrlić
- SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA JASMIN AJAX 1LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−16 % po lSREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA GREEN AJAX 1.5L
- Euro Ša M%286,90
- ZAM319,90
- Trlić319,99
+10 prodavnica191,27 din/l
−13 % po lSREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA LILAC BREEZE AJAX 1L
- Fortuna Market199,99
- Metalac Market207,00
- Morava231,00
+17 prodavnica199,99 din/l
−13 % po lSREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA LAGOON FLOWERS AJAX 1L
- Leon199,99
- Metalac Market229,00
- Euro Ša M233,00
+20 prodavnica199,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−5%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE PUMPICA SGR.SP AXEL 750ML
- Cash & Carry Plus249,99
- Medius%289,90
- Fortuna Market289,99
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA CLIN 500ML
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−28%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE DOPUNA SGRASSO 750ML
- Metro%216,00
- Cash & Carry Plus229,99
- Trlić%239,99
+33 prodavnice288,00 din/l
−43%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KAMENCA PUMPICA CILLIT 750ML
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Euro Ša M%319,90
+32 prodavnice399,99 din/l
−30%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA OCEAN MR.PROPER 1L
- Super Vero%299,99
- Metro323,99
- Metalac Market329,00
+31 prodavnica299,99 din/l
−10%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE SLIVNIKA HOT TUBOFLO 60G
- Trnava Promet91,00
- Super Vero%94,99
- Leon%95,99
+30 prodavnica1.516,67 din/kg
−23%SREDSTVO ZA STAKLO DOPUNA CLIN 500ML
- Fortuna Market%139,99
- Leon145,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica279,98 din/l
−27%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PARKETA PRONTO 750ML
- ZAM%449,90
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,99
+28 prodavnica599,87 din/l











