Cene → Kućna hemija → BOHOR PER SEMPRE 1800ml CONCENTRAT

BOHOR PER SEMPRE 1800ml CONCENTRAT
Pakovanje 1,8 l 3 prodavnice Barkod 8606016591505
239,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
133,28 din/l
Najskuplje je 529,99 din, +121% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
239,90 din133,28 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36199,90 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15239,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68239,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb499,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula469,99 din261,11 din/l+230,09 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta529,99 din294,44 din/l+290,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 239,90 | 499,99 |
| 20.09.2026. | 239,90 | 499,99 |
| 01.09.2026. | 239,90 | 469,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOHOR 1.8L PER SEMPREAleksandrović
- OMEKSIVAC BOHOR PER SEMPRE 1800MLCash & Carry Plus
- Omeksivac Bohor Per Sempre koncent.1,8lMaxi
- BOHOR PER SEMPRE 1800ml CONCENTRATTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−53%BOHOR OM CLASSIC 1700ML
- Maxi%318,99
- Maxi Online%318,99
- Mega Maxi%318,99
+12 prodavnica187,64 din/l
−37%BOHOR GIARDINO 1700ml
- Idea%370,00
- Mercator%370,00
- Roda%370,00
+3 prodavnice217,65 din/l
−36%BOHOR TANGO 1700ml
- Idea%389,99
- Mercator%389,99
- Roda%389,99
+3 prodavnice229,41 din/l
−27%BOHOR 1500ml GIARDINO
- Idea%419,99
- Mercator%419,99
- Roda%419,99
+2 prodavnice279,99 din/l
BOHOR POWER 1,5L TECNI DETERDZENT
- Mikromarket649,99
- Euro Ša M839,00
- Aman899,99
+2 prodavnice433,33 din/l
−20%BOHOR 2.7l ALBUS
- Idea%699,99
- Mercator%699,99
- Roda%699,99
+2 prodavnice259,26 din/l
BOHOR COLOR 1500ml
- Trlić499,99
- Mikromarket579,99
- Euro Ša M677,00
+2 prodavnice333,33 din/lBOHOR 900ML
- Aleksandrović149,99
- Transkom 94169,00
- Trlić179,00
166,66 din/l









