Cene → Kućna hemija → Ariel 3,3 l Mauntain Spring

Ariel 3,3 l Mauntain Spring
Pakovanje 3,3 l 2 prodavnice Barkod 8001090782465
1.850,00 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
560,61 din/l
Najskuplje je 2.169,97 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.850,00 din560,61 din/l
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta2.169,97 din657,57 din/l+319,97 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 1.299,99 | 1.850,00 |
| 01.09.2026. | 1.299,99 | 1.850,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ARIEL TEC.3.3L MSAleksandrović
- DET TEC ARIEL MOUNT SPRING 3.3LBB Trade
- ARIEL 3.3l MAUNTAIN SPRINGTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Ariel MS 1,95 kg 30w
- Medius%699,90
- Metalac Market%749,99
- Cash & Carry Plus789,99
+24 prodavnice358,92 din/kg
Ariel 2,6 kg Alpine 40w
- Transkom 94975,00
- Aleksandrović1.099,99
- Europrom1.146,00
+12 prodavnica375,00 din/kg
−31%Ariel Pods MS 12Pcs
- VP Dima%479,90
- ZAM599,90
- Sunce (Qvattro)599,99
+11 prodavnica39,99 din/kom
Ariel MS 390 g
- Prima329,00
- Cash & Carry Plus429,99
- Super Vero434,99
+11 prodavnica843,59 din/kg
−35%Ariel Pods MS 50 kom Kapsule
- VP Dima%1.369,90
- Prima1.499,00
- Medius%1.499,90
+10 prodavnica27,40 din/kom- −15%
Ariel 2,25 l Liquid MS 50 Pranja Tečni Deter.
- VP Dima%1.099,90
- ZAM%1.099,90
- BB Trade%1.199,99
+10 prodavnica488,84 din/l 
Ariel Liquid LND MS 1 l 20w
- Transkom 94599,00
- Sunce (Qvattro)619,99
- Mikromarket739,99
+9 prodavnica599,00 din/l
Ariel 2,25 kg MS 30w
- Mikromarket449,99
- VUM799,99
- Sunce (Qvattro)849,99
+8 prodavnica200,00 din/kg












