Cene → Kućna hemija
Kućna hemija
3.265 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

MERIX LOTOS 855ml
- RIČ299,99
- Trlić339,99
350,87 din/l
MERIX LOTUS 2.7kg
- Trlić579,99
- BB Trade694,97
214,81 din/kg
MERIX ORHIDEJA 9/1 100WL
- VUM1.299,99
- Trlić2.099,99
144,44 din/kg
PERSIL DETERDZENT FBS 7,2KG
- Gomex1.749,00
- Trlić2.299,00
242,92 din/kgPERWOLL 1L COLOR RENKLI
- Mikromarket244,99
- Trlić429,99
244,99 din/lPERSIL TECNI GEL 1.69L ZA SARENI VES T
- Trlić599,99
- Čutura799,99
355,02 din/l- −38%
PERSIL GEL 3.9L COLOR T
- Trlić%999,99
- Aleksandrović1.049,99
256,41 din/l 
PERSIL GEL 3.9L ROSE
- Sunce (Qvattro)1.199,99
- Trlić1.599,99
307,69 din/lPERWOLL 2.75ML ZA TAMNE BOJE T
- Euro Ša M529,00
- Trlić949,99
188.928,57 din/l
WC BREF 3X50g PINE
- Trlić329,99
- Gomex399,99
2.199,93 din/kgBREF POWER ACTIV LEMON 2X50G T
- Trlić249,99
- Gomex289,99
2.499,90 din/kgPERSIL TECNI GEL ZA BELI I SARENI VES 2.47L 38 PRANJA T
- Senta Promet649,99
- Trlić999,99
263,15 din/l
RAID SPREJ PROTIV GMIŽUCIH INSEKTA 1/3 DELTA DMD
- Europrom599,90
- BB Trade701,97
1.499,75 din/l
SPREJ ZA PEGLANJE 2U1 500ML"MAGINUS"
- VP Dima466,00
- Aleksandrović519,99
932,00 din/l
Bioshout-trigger odstranjivac mrlja500ml
- Maxi Online · Mega Maxi523,99
1.047,98 din/l
LENOR SPREJ ZA PEGLANJE 500ML SPRING
- Cash & Carry Plus499,99
- VP Dima556,00
999,98 din/lLENOR VODA ZA PEGLANJE 1L SPRING
- VP Dima267,00
- Cash & Carry Plus269,99
267,00 din/lMARAMICE PUFINA BOX 60/1
- VP Dima99,00
- Fortuna Market109,99
1,65 din/kom
AW FM DOPUNA SMOOTH SATIN 250ML
- Euro Ša M365,00
- VP Dima449,00
1.460,00 din/lKRPA ZA POD 50X60
- Euro Ša M75,00
- VP Dima99,00

FIBI UNIVERZALNE VLAŽ.MARAMICE 100KOM
- Cash & Carry Plus84,99
- VP Dima92,00
0,85 din/komSOFTYS OMEKŠIVAC LOTUS FLOW 2L
- Cash & Carry Plus249,99
- Euro Ša M278,00
125,00 din/lSOFTYS OMEKŠIVAC PARADISE FOUND 2L
- VP Dima250,00
- Cash & Carry Plus274,99
125,00 din/lDEMI VODA DESTILOVANA VODA 2L
- VP Dima70,00
- Euro Ša M75,00
35,00 din/lDEMI VODA DESTILOVANA VODA 5L
- VP Dima150,00
- Euro Ša M165,00
30,00 din/l
INOX ZICA LINEA CASA 3/1 PIRAMIDA
- Šumadija Market130,00
- Euro Ša M134,00
43,33 din/komLINEA CASA PODOPER NARANDŽA 1L
- VP Dima173,00
- Luki179,00
173,00 din/lAVAX PODOPER FOREST FRESH 1L
- Cash & Carry Plus109,00
- VP Dima135,00
109,00 din/lAVAX PODOPER NARANDŽA 1L
- Euro Ša M128,00
- VP Dima135,00
128,00 din/lFRESHROOM OCEAN 250ML OSVEŽIVAČ
- ZAM229,90
- Aleksandrović249,99
919,60 din/lVLAŽNE MARAMICE 15/1 PROFOOD 1/36
- VP Dima25,00
- Euro Ša M26,00
1,67 din/komFINISH CLASSIC REGULAR 100 KOM.
- Europrom16,90
- Morava23,00
0,17 din/kom
−23%T.ZA SUD.MER 750ML LIMUN
- Morava%145,99
- Gomex276,24
194,65 din/lSemana Spring Bloom omekšivač 800ml
- dm279,00
- Cash & Carry Plus340,00
348,75 din/l
AREON HP VANILLA BLACK sveća 1/1
- dm559,00
- Super Vero589,99
4.658,33 din/kg
AREON HP BLACK CRYSTAL sveća 1/1
- dm559,00
- Super Vero589,99
4.658,33 din/kg
Frosch Aloe Vera Sen.prašak za veš 3,4kg
- Super Vero1.999,99
- dm2.299,00
588,23 din/kg
Dr. Beckmann tab.za čiš.kafe apar.6/1
- dm419,00
- Aleksandrović429,99
69,83 din/kom
Dr. Beckmann express olovka za mrlje 1/1
- Cash & Carry Plus399,99
- dm499,00
44.443,33 din/l
Dr.Beckmann Crno kao novo 6/1
- Cash & Carry Plus311,00
- dm349,00
51,83 din/kom
Frosch Hibiscus Blossom omekšivač 900ml
- Super Vero389,99
- dm399,00
433,32 din/l
−40%HEITMANN POWER sr.za dekoloraciju 250g
- dm%199,00
- Cash & Carry Plus388,50
796,00 din/kg- −32%
HEITMANN mar.za vraćanje crne boje 10/1
- dm%339,00
- Aroma699,99
33,90 din/kom HEITMANN pure gel za fleke+četka 250ml
- dm259,00
- Cash & Carry Plus369,99
1.036,00 din/l
HEITMANN pure prah za čišćenje 30g
- dm149,00
- Lilly209,99
4.966,67 din/kg
glade HONEY & CHOCOLATE sveća 1/1
- Aksa569,00
- dm929,00
ECOVER COLOUR tečni det.za veš 1l
- Super Vero1.212,99
- dm1.249,00
1.212,99 din/l
Tesori d O. sveća Beli Mošus 1kom
- Aksa759,00
- dm899,00
























