Cene → Kućna hemija → PERSIL TECNI GEL ZA BELI I SARENI VES 2.47L 38 PRANJA T
PERSIL TECNI GEL ZA BELI I SARENI VES 2.47L 38 PRANJA T
Pakovanje 2,47 l 2 prodavnice Barkod 9000101830620
649,99 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
263,15 din/l
Najskuplje je 999,99 din, +54% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
649,99 din263,15 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta999,99 din404,85 din/l+350,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 649,99 | 824,99 |
| 01.09.2026. | 649,99 | 824,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DET.TEC.PERSIL 2470ML TURSenta Promet
- PERSIL TECNI GEL ZA BELI I SARENI VES 2.47L 38 PRANJA TTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−21%PERSIL PWD UNIV.300G 4 PRANJA
- Cash & Carry Plus144,99
- Aleksandrović149,90
- Medius149,99
+21 prodavnica483,30 din/kg
−50%Persil POWER CAPS UNIV. kaps./veš 29/1
- Euro Ša M546,00
- Aleksandrović599,99
- Aman%699,99
+13 prodavnica18,83 din/kom
−33%Persil EXPERT SENSITIVE praš./veš 1,35kg
- Cash & Carry Plus479,99
- Euro Ša M485,00
- Čutura529,99
+11 prodavnica355,55 din/kg
PERSIL 1L GEL COLOR
- Aleksandrović469,99
- RIČ549,00
- Euro Ša M639,00
+5 prodavnica469,99 din/l
PERSIL POWER CAPS UNIVERSAL 33 WL
- Aleksandrović749,99
- Senta Promet793,77
- BB Trade1.409,97
+4 prodavnice22,73 din/kom
PERSIL 10kg
- VUM1.299,99
- Sunce (Qvattro)1.315,00
- Senta Promet1.486,21
+3 prodavnice130,00 din/kg
PERSIL KAPSULE 52/1
- Trlić1.300,00
- Metalac Market1.374,92
- Sunce (Qvattro)1.413,99
+3 prodavnice25,00 din/kom
−36%PERSIL MATIC 5KG
- Aman%699,99
- Senta Promet%699,99
- Cash & Carry Plus779,99
+3 prodavnice140,00 din/kg










