Cene → Kućna hemija → Merix Lotus 2,7 kg

Merix Lotus 2,7 kg
Pakovanje 2,7 kg 2 prodavnice Barkod 9000101574661
579,99 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
214,81 din/kg
Najskuplje je 694,97 din, +20% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
579,99 din214,81 din/kg
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta694,97 din257,40 din/kg+114,98 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 579,00 | 585,00 |
| 01.09.2026. | 579,00 | 585,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- *MERIX 2.7KG LOTOSAleksandrović
- DET MERIX LOTOS PWD 30WL 2.7KGBB Trade
- MERIX PWD AT LOTOS 2,7KGEuro Ša M
- MERIX LOTOS 2.7kgLuki
- MERIX BALI LOTUS&LILY 30WLPrima
- MERIX LOTUS 2.7kgTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−36%Merix Orhideja Univ.2,025 kg 37 Pra
- Transkom 94%409,00
- Euro Ša M439,00
- Šumadija Market439,90
+22 prodavnice201,98 din/kg
−47%Merix Deterdzent za Ves Lilac 8,25 kg
- Maxi Online · Mega Maxi%1.299,00
- Senta Promet1.299,99
- ZAM1.499,90
+11 prodavnica157,45 din/kg
−56%Merix Kapsule Orhideja 36 kom
- Idea · Mercator · Roda%599,99
- Medius%629,90
- Cash & Carry Plus637,00
+8 prodavnica16,67 din/kom
Merix Orhideja 855 ml Tecni Deterdzent
- Trnava Promet206,00
- Trlić249,99
- VUM249,99
+5 prodavnica240,94 din/l
Merix Jorgovan 360 g
- Trlić139,00
- Senta Promet143,45
- BB Trade164,97
+3 prodavnice386,11 din/kg
Merix Gel 2,475 l 55Wl Mountain Fresh
- Euro Ša M790,00
- Luki799,00
- Prima849,00
+3 prodavnice319,19 din/l
Merix Jorgovan 2,7 kg
- Sunce (Qvattro)528,99
- Trlić579,99
- Senta Promet656,22
+2 prodavnice195,92 din/kg
Merix 2,7 kg Gorska Svezina
- RIČ519,99
- Trlić579,99
- Transkom 94659,00
+2 prodavnice192,59 din/kg














