Cene → Kućna hemija → Merix Orhideja 855 ml Tecni Deterdzent

Merix Orhideja 855 ml Tecni Deterdzent
Pakovanje 855 ml 7 prodavnica Barkod 9000101561494
206,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
240,94 din/l
Najskuplje je 519,97 din, +152% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
206,00 din240,94 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta249,99 din292,39 din/l+43,99 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta249,99 din292,39 din/l+43,99 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta261,00 din305,26 din/l+55,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu299,99 din350,87 din/l+93,99 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta426,00 din498,25 din/l+220,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta519,97 din608,15 din/l+313,97 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 199,99 | 261,00 |
| 01.09.2026. | 199,99 | 261,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MERIX GEL 0.855L ORHIDEJAAleksandrović
- DET TEC MERIX ORHIDEJA 0.855LBB Trade
- GEL ZA PRANJE VESA MERIX LIQUID ORHIDEJAČutura
- MERIX LIQUID AT ORHIDEJA 19WL/855MLEuro Ša M
- T.DETER.MERIX 855ML ORHIDEJA 19WLMorava
- Merix Liauid AT Orhid.855ml Tecni prasakRIČ
- MERIX ORHIDEJA 855ml TECNI DETERDZENTTrlić
- *Tecni deterdzent MERIX 0855 OrhidejaTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−36%Merix Orhideja Univ.2,025 kg 37 Pra
- Euro Ša M439,00
- Šumadija Market439,90
- Fortuna Market449,99
+21 prodavnica216,79 din/kg
−47%Merix Deterdzent za Ves Lilac 8,25 kg
- Maxi Online · Mega Maxi%1.299,00
- Senta Promet1.299,99
- ZAM1.499,90
+11 prodavnica157,45 din/kg
−56%Merix Kapsule Orhideja 36 kom
- Idea · Mercator · Roda%599,99
- Medius%629,90
- Cash & Carry Plus637,00
+8 prodavnica16,67 din/kom
Merix Jorgovan 2,7 kg
- Sunce (Qvattro)528,99
- Trlić579,99
- Senta Promet656,22
+2 prodavnice195,92 din/kg
Merix Jorgovan 360 g
- Trlić139,00
- Senta Promet143,45
- BB Trade164,97
+2 prodavnice386,11 din/kg
Merix Gel 2,475 l 55Wl Mountain Fresh
- Euro Ša M790,00
- Luki799,00
- Prima849,00
+2 prodavnice319,19 din/lMerix Orchid Macadania 10 kg
- Sunce (Qvattro)943,99
- VUM1.199,99
- Europrom1.856,00
+2 prodavnice94,40 din/kg
Merix 2,7 kg Gorska Svezina
- RIČ519,99
- Trlić579,99
- BB Trade708,66
+1 prodavnica192,59 din/kg












