Cene → Kućna hemija → SPREJ ZA PEGLANJE 2U1 500ML"MAGINUS"

SPREJ ZA PEGLANJE 2U1 500ML"MAGINUS"
Pakovanje 500 ml 2 prodavnice Barkod 4008455028217
466,00 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
932,00 din/l
Najskuplje je 519,99 din, +12% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
466,00 din932,00 din/l
-
Aleksandrović3 prodavnice: 429,90 - 519,99 din · Negotin519,99 din1.039,98 din/l+53,99 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36429,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb519,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68519,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 466,00 | 493,00 |
| 01.09.2026. | 466,00 | 493,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DR.BECKMAN SPR.ZA PEGLANJE 500Aleksandrović
- SPREJ ZA PEGLANJE 2U1 500ML"MAGINUS"VP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

SPREJ ZA NAMEŠTAJ CLASSIC PRONTO 300ML
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,89
- Senta Promet469,99
+25 prodavnica1.499,97 din/l
SPREJ ZA NAMEŠTAJ ALOE PRONTO 500ML
- Aleksandrović359,99
- Cash & Carry Plus520,39
- Senta Promet526,07
+17 prodavnica719,98 din/l
SPREJ ZA NAMEŠTAJ ANTISTATIC PRONTO 300ML
- Cash & Carry Plus432,52
- Senta Promet437,24
- Trnava Promet459,00
+16 prodavnica1.441,73 din/l
−36%SPREJ ZA OBUĆU NEUTRAL ERDAL 250ML
- Maxi Online%339,99
- Mega Maxi%339,99
- Čutura369,00
+12 prodavnica1.359,96 din/l
SPREJ ZA OBUĆU CRNI ERDAL 250ML
- Čutura369,00
- Šumadija Market400,00
- Aleksandrović419,99
+12 prodavnica1.476,00 din/l
−45%SPREJ ZA OTKLANJANJE MRLJA PINK VANISH 500ML
- Trlić349,99
- Maxi Online%469,99
- Mega Maxi%469,99
+8 prodavnica699,98 din/l
SPREJ ZA OBUĆU WATER STOP ERDAL 400ML
- Čutura469,00
- Aleksandrović499,90
- VUM499,99
+3 prodavnice1.172,50 din/l
SPREJ ZA DEZINFEKCIJU OBUĆE SANYTOL 150ML
- Čutura364,99
- Cash & Carry Plus419,99
- dm499,00
+3 prodavnice2.433,27 din/l









