Cene → Kućna hemija → DEMI VODA DESTILOVANA VODA 2L
DEMI VODA DESTILOVANA VODA 2L
Pakovanje 2 l 2 prodavnice Barkod 8606102632273
70,00 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
35,00 din/l
Najskuplje je 75,00 din, +7% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
70,00 din35,00 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta75,00 din37,50 din/l+5,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 70,00 | 72,50 |
| 01.09.2026. | 70,00 | 72,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DEMI VODA 2LEuro Ša M
- DEMI VODA DESTILOVANA VODA 2LVP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −14 % po l
HIT DEMI DESTILOVANA VODA 2L
- ZAM59,90
- Leon59,99
- Podunavlje59,99
+3 prodavnice29,95 din/l - −31 % po l
HIT DEMI VODA 2L
- BB Trade47,97
- VUM69,99
23,99 din/l
−14 % po lVODA DEMI 2L DAX
- Idea · Mercator · Roda59,99
30,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Demineralizovana voda Premia 2L
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi59,99
- Shop&Go61,99
30,00 din/lDemi voda 2/1 Perfektna GT 9
- Trnava Promet45,00
- Trlić49,99
- Euro Ša M105,00
22,50 din/komDEMI VODA 5L LINEA CASA
- Aleksandrović119,99
- Euro Ša M242,00
- Trlić269,99
24,00 din/l
DEMINERALIZOVANA VODA LAVAZZA 5L
- Aleksandrović109,90
- Senta Promet140,69
- Univerexport148,99
21,98 din/lDemi voda 1/1 Casa di moda 12
- Trnava Promet40,00
- Trlić44,99
40,00 din/lDemi voda 2/1 Casa di moda 6
- Trnava Promet42,00
- Trlić49,99
21,00 din/komDEMI VODA 5L
- Cash & Carry Plus129,99
- Luki210,00
26,00 din/lDEMI VODA DESTILOVANA VODA 5L
- VP Dima150,00
- Euro Ša M165,00
30,00 din/l














