Cene → Kućna hemija → Demi Voda Destilovana Voda 5 l
Demi Voda Destilovana Voda 5 l
Pakovanje 5 l 2 prodavnice Barkod 8606102632518
150,00 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
30,00 din/l
Najskuplje je 165,00 din, +10% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
150,00 din30,00 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta165,00 din33,00 din/l+15,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 150,00 | 157,50 |
| 01.09.2026. | 150,00 | 157,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DEMI VODA 5LEuro Ša M
- DEMI VODA DESTILOVANA VODA 5LVP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −13 % po l
Hit Demi Destilovana Voda 5 l
- ZAM129,90
- Europrom149,90
- Podunavlje149,99
+3 prodavnice25,98 din/l - −42 % po l
Hit Demi Voda 5 l
- BB Trade86,97
- VUM149,99
17,39 din/l
−33 % po lVoda Demi 6 l Dax
- Idea · Mercator · Roda119,99
20,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Demineralizovana voda Premia 2L
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi59,99
- Shop&Go61,99
30,00 din/lDemi voda 2/1 Perfektna GT 9
- Trnava Promet45,00
- Trlić49,99
- Euro Ša M105,00
22,50 din/komDemi voda 1/1 Casa di moda 12
- Trnava Promet40,00
- Trlić44,99
40,00 din/lDemi voda 2/1 Casa di moda 6
- Trnava Promet42,00
- Trlić49,99
21,00 din/komDemi Voda 5 l
- Cash & Carry Plus129,99
- Luki210,00
26,00 din/lDemi Voda 5 l Linea Casa
- Euro Ša M242,00
- Trlić269,99
48,40 din/lDemi Voda Destilovana Voda 2 l
- VP Dima70,00
- Euro Ša M75,00
35,00 din/l
Demineralizovana Voda Lavazza 5 l
- Senta Promet140,69
- Univerexport148,99
28,14 din/l













