Cene → Kućna hemija → TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ 5.65L FRISHE WASCHE XXL
TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ 5.65L FRISHE WASCHE XXL
Pakovanje 5,65 l 4 prodavnice Barkod 8606103870919
479,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
84,95 din/l
Najskuplje je 539,99 din, +13% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
479,99 din84,95 din/l
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta499,00 din88,32 din/l+19,01 din
-
Mere47 radnji u 35 mesta499,90 din88,48 din/l+19,91 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 539,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik539,99 din95,57 din/l+60,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33539,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49539,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6539,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5539,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb539,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38539,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7539,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26539,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43539,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10539,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15539,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb539,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2539,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb539,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68539,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36539,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25539,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6539,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99539,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296539,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb539,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 479,99 | 499,45 |
| 01.09.2026. | 479,99 | 499,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRISCHE TEC.DET. 5.65L UNIVERSALAleksandrović
- DET. ZA VES FRISCHE WASCHE XXL UNIVERZALNI 5.65 LCash & Carry Plus
- Tečni deterdžent za veš Friche Wasche 5.65lMere
- TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ 5.65L FRISHE WASCHE XXLVP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ UNIVERSAL DUEL 2.45L
- Maxi%589,99
- Maxi Online%589,99
- Mega Maxi%589,99
+34 prodavnice240,81 din/l
−40%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK PERWOLL 1L
- Leon359,99
- Senta Promet385,01
- Morava389,00
+33 prodavnice359,99 din/l
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 22PR PERSIL 990ML
- VUM539,99
- Cash & Carry Plus549,99
- Aleksandrović599,99
+31 prodavnica545,44 din/l
−40%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR PERWOLL 1L
- Morava389,00
- Medius%399,90
- VP Dima399,90
+30 prodavnica389,00 din/l
−40%Tecni deterdzent PERWOLL 1000ml balsam
- Morava389,00
- Cash & Carry Plus389,99
- Trnava Promet403,00
+24 prodavnice389,00 din/l
−45%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 88PR PERSIL 3.96L
- Mikromarket1.340,00
- Cash & Carry Plus1.599,99
- Morava1.665,00
+22 prodavnice338,38 din/l
−41%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR DUEL 2.45L
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus629,99
+21 prodavnica183,67 din/l
−36%Tecni deterdzent DUEL 2450ml Soft Lotus
- Morava%689,99
- Podunavlje%698,99
- ZAM%699,90
+21 prodavnica281,63 din/l













