Cene → Kućna hemija → Lenor Summer Breeze 1,7 l

Lenor Summer Breeze 1,7 l
Pakovanje 1,7 l 2 prodavnice Barkod 8006540498187
429,90 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
252,88 din/l
Najskuplje je 599,90 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
429,90 din252,88 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta599,90 din352,88 din/l+170,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 425,00 | 479,00 |
| 01.09.2026. | 425,00 | 479,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LENOR 1.7L SUMMER BREEZEAleksandrović
- LENOR SUMMER BREZE 1,7 LEuro Ša M
- LENOR SUMMER BREEZE 1.7LPrima, Trlić
- LENOR SUMMER BREEZE 1,7LTranskom 94
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−11%Lenor Spring 675 ml
- Transkom 94265,00
- Metro286,99
- Tekijanka288,58
+13 prodavnica392,59 din/l
Lenor Omekšivač Spring 1239 Ml=59Pranja
- Cash & Carry Plus379,99
- Fortuna Market389,99
- ZAM399,90
+13 prodavnica306,69 din/l
Lenor Lavander Chamomile 1625 ml
- Prima399,00
- Mikromarket459,99
- Sunce (Qvattro)471,99
+12 prodavnica245,54 din/l
−49%Lenor Omekšivač Beads Spring 140 g
- VUM299,99
- dm%329,00
- Sunce (Qvattro)399,99
+12 prodavnica2.142,79 din/kg
Lenor Omekšivač Lavanda 1239 ml 59 Pranja
- Cash & Carry Plus379,99
- Fortuna Market389,99
- VUM399,99
+12 prodavnica306,69 din/l
Lenor Beads Gold 140 g
- VUM299,99
- Sunce (Qvattro)399,99
- Morava456,66
+11 prodavnica2.142,79 din/kg
−25%Lenor Fresh Air Win 36w Omekšivač
- Medius%369,90
- Cash & Carry Plus378,31
- Euro Ša M390,00
+9 prodavnica733,93 din/l
−29%Lenor GOLD ORCHID & VANILLA parfem 270g
- Cash & Carry Plus689,99
- Idea · Mercator · Roda%729,99
- Euro Ša M769,00
+7 prodavnica2.555,52 din/kg













