Cene → Kućna hemija → FELCE AZZURRA SENSIBILI 2L

FELCE AZZURRA SENSIBILI 2L
Pakovanje 2 l 3 prodavnice Barkod 8001280030116
323,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
161,50 din/l
Najskuplje je 449,99 din, +39% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
323,00 din161,50 din/l
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta326,99 din163,50 din/l+3,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta449,99 din225,00 din/l+126,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 320,00 | 325,00 |
| 01.09.2026. | 320,00 | 325,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FELCE A OMEKSIVAC 2L DOLCI COCCOLEEuro Ša M
- OMEKS.FELCE AZ.SENSIBI.2LPrima
- FELCE AZZURRA OMEKSIVAC 2L SENSIBILISunce (Qvattro)
- FELCE AZZURRA SENSIBILI 2LTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

FELCE AZZURRA osvez gel 140g
- Trnava Promet188,00
- VP Dima199,00
- dm249,00
+3 prodavnice1.342,86 din/kg
FELCE AZZURRA LUNGA DURATA 2L
- Sunce (Qvattro)326,99
- Euro Ša M328,00
- Cash & Carry Plus349,99
+1 prodavnica163,50 din/l
−30%FELCE AZZURRA OMEKSI.2l PROFUM.
- Sunce (Qvattro)326,99
- Euro Ša M328,00
- Aman%349,99
+1 prodavnica163,50 din/l
−34%FELCE PAVIMENTI 1L LAVANDA
- Sunce (Qvattro)210,99
- Maxi Online · Mega Maxi%219,99
- Super Vero374,99
210,99 din/lFELCE AZZURRA 2L LAVANDA OMEKSIVAC
- Euro Ša M337,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Trlić449,99
168,50 din/l
FELCE AZZURRA 2l OMEKS.LAVANDA
- Euro Ša M386,00
- Sunce (Qvattro)434,99
- Trlić449,99
193,00 din/lFELCE AZZURRA osvez.0250 sprej
- Trnava Promet274,00
- Trlić299,99
- Super Vero389,99
1.096,00 din/lFELCE AZZURA GEL APSORBER MIRISA VANILA 140G
- Euro Ša M202,00
- Aleksandrović209,99
1.442,86 din/kg







