Cene → Kućna hemija → FELCE AZZURRA 2L LAVANDA OMEKSIVAC
FELCE AZZURRA 2L LAVANDA OMEKSIVAC
Pakovanje 2 l 3 prodavnice Barkod 8001280034015
337,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
168,50 din/l
Najskuplje je 449,99 din, +34% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
337,00 din168,50 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula399,99 din200,00 din/l+62,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta449,99 din225,00 din/l+112,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 337,00 | 399,99 |
| 01.09.2026. | 337,00 | 399,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- OMEKSIVAC FELCE LAVANDA 2LCash & Carry Plus
- FELCE OMEKSIVAC LAVANDA 2LEuro Ša M
- FELCE AZZURRA 2L LAVANDA OMEKSIVACTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

FELCE AZZURRA osvez gel 140g
- Trnava Promet188,00
- VP Dima199,00
- dm249,00
+3 prodavnice1.342,86 din/kg
FELCE AZZURRA LUNGA DURATA 2L
- Prima320,00
- Sunce (Qvattro)326,99
- Euro Ša M328,00
+2 prodavnice160,00 din/l
FELCE AZZURRA OMEKSI.2l PROFUM.
- Prima320,00
- Sunce (Qvattro)326,99
- Euro Ša M328,00
+2 prodavnice160,00 din/l
FELCE AZZURRA SENSIBILI 2L
- Prima320,00
- Euro Ša M323,00
- Sunce (Qvattro)326,99
+1 prodavnica160,00 din/l
−34%FELCE PAVIMENTI 1L LAVANDA
- Sunce (Qvattro)210,99
- Maxi Online%219,99
- Mega Maxi%219,99
+1 prodavnica210,99 din/l
FELCE AZZURRA 2l OMEKS.LAVANDA
- Euro Ša M386,00
- Sunce (Qvattro)434,99
- Trlić449,99
193,00 din/l
FELCE AZZURRA OMEKSIVAC 2L INTENSO BENESSERE
- Prima320,00
- Sunce (Qvattro)326,99
- Euro Ša M329,00
160,00 din/lFELCE AZZURRA osvez.0250 sprej
- Trnava Promet274,00
- Trlić299,99
- Super Vero389,99
1.096,00 din/l







